[]

Гороскоп на 20 березня

Гороскоп на 20 березня

Овен
Зберігається конфліктна ситуація в колективі. Уникайте різких висловлювань на адресу керівництва і колег! Несприятливий час для відвідування торгово-розважальних центрів.

Телець
Зберігається конфліктність в спілкуванні з керівництвом. Несприятливий час для прийняття важливих рішень, придбання офісного обладнання. Перевіряйте отриману інформацію!

Близнюки
Складний день в сфері освіти, реклами та будівництва. Конфліктність в спілкуванні з впливовими людьми. Невдалий момент для звернення за підтримкою до вищих інстанцій.

Рак
Несприятливий день для звернення в фінансові структури. Невдалий час для звернення до керівництва. Не варто розраховувати на отримання перспективної пропозиції по роботі!

Лев
Несприятливий день для побудови партнерських відносин. Велика ймовірність конфліктів з начальством. Будьте уважні з документами! Складна ситуація в сфері нерухомості.

Діва
Зберігається аварійно-небезпечна ситуація! Можливі травми. Невдалий час для пошуку роботи через інтернет, звернення до юристів, проведення конференцій та участі в вебінарах.

Терези
Невдалий день для великих фінансових угод, інвестицій в творчі проекти та заходи. Випадкові покупки можуть посварити з дітьми та коханою людиною. Виключіть ризики!

Скорпіон
Зберігається конфліктність в спілкуванні з членами сім'ї і соціальними партнерами. Контролюйте емоції! Несприятливий час для роботи з фінансовими документами і починань.

Стрілець
Зберігається аварійність на дорогах! Бережіть здоров'я! Складний день в сфері бізнесу. Невдалий час для запуску нових комерційних проектів. Вірогідні конфлікти з дітьми.

Козеріг
Зберігається складна ситуація з грошима. Вам як і раніше слід уважно ставиться до витрат, якщо хочете зберегти мир у відносинах з близькими людьми. Бережіть здоров'я!

Водолій
Зберігається конфліктність у відносинах з близькими людьми. Контролюйте свої емоції! Невдалий час для проведення сімейних заходів, романтичних зустрічей і знайомств.

Риби
У першій половині дня вірогідні аварії на дорозі, труднощі у вирішенні питань з чиновниками і працівниками фінансових структур. Можливо погіршення самопочуття і сварки з друзями.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 3 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 3 квітня
Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День духовної самостійності....
Гороскоп на 2 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 2 квітня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди....
Гороскоп на 1 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 1 квітня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися цього. Таким чином відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях...
Гороскоп на 31 березня
Гороскоп
Гороскоп на 31 березня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проектів. У вас з'явиться віра в свої сили, себе, майбутнє...
Гороскоп на 30 березня
Гороскоп
Гороскоп на 30 березня
Сьогодні особливо загостриться нюх, ви будете почувати навіть найтонші запахи. Відбувається символічне омолодження організму. Вдалий час для проведення очисних пракьтк...