[]

Гороскоп на 1 липня

Гороскоп на 1 липня

Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. Також стосується наших предків і роду. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День, коли у людини загострюється кармічна і родова пам'ять, приходять спогади з минулих життів.

Овен
Вдалий день для проведення фінансових операцій, звернення в банки і держустанови. Хороший період для постановки нових цілей, пошуку об'єктів ділової нерухомості по 27.08.

Телець
Вдалий день для публічних виступів, проведення переговорів і презентацій, підписання договорів і зміни іміджу. Зберігається хороший період (по 27.08) для ділових знайомств.

Близнюки
Успішний день в підприємництві, кар'єрі, для досягнення цілей і бізнес-планування. Сприятливий період для (по 27.08) кредитно-фінансових операцій, великих придбань.

Рак
Сприятливий день для нових романтичних захоплень. Зберігається хороший період для звернення до юристів, кардинальних змін в іміджі, роботи з документами (по 27.08).

Лев
Сприятливий день для розв'язання сімейних питань, великих покупок в будинок в розстрочку або кредит. Успішність у фінансовій діяльності. До 27.08 гарний час у сферах бізнесу і здоров'я.

Діва
Вдалий день для будь-яких починань! Гарний час для спілкування з діловими партнерами, юристами, інвесторами. Хороший період (по27.08) для розвитку бізнесу, зміцнення здоров'я.

Терези
Успішний день в сфері підприємницької діяльності. Можливе зростання доходу. Вдалі покупки. Зберігається хороший період (по 27.08) для вирішення сімейних і побутових питань.

Скорпіон
Сприятливий день для романтичних зустрічей і знайомств, роботи над творчими проєктами. Зберігається хороший період (по 27.08) для поїздок, спілкування з друзями і навчання.

Стрілець
Сприятливий день для розв'язання сімейних питань, звернення до служби комунального господарства, спілкування з впливовими людьми. Зберігається хороший період (по 27.08) для покупок.

Козеріг
Вдалий день у сфері професійної діяльності. Вдалі зустрічі, поїздки, спілкування з друзями. Зберігається хороший період (по 27.08) для побудови довгострокових планів.

Водолій
Сприятливий день для купівлі ділової нерухомості і пошуку додаткового джерела доходів. До 27.08 хороший період для працевлаштування, звернень в держструктури і медустанови.

Риби
Вдалий день для авіаперельотів, старту інтернет-проєктів, реклами, піару, публічних виступів. Сприятливий період (по 27.08) в професійній сфері, для роботи в команді.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 10 липня
Гороскоп
Гороскоп на 10 липня
Якщо у Вас є можливість, цей день краще провести вдома, оскільки активізуються негативні для людини енергії. Нових знайомств сьогодні краще не заводити, людина якого ви зустрінете, може виявитися тираном....
Гороскоп на 9 липня
Гороскоп
Гороскоп на 9 липня
День відображення. 18-та місячна доба, є символічним відображенням вашого внутрішнього стану, події дня показують, що ви напрацювали в попередній період місячного місяця....
Гороскоп на 8 липня
Гороскоп
Гороскоп на 8 липня
День любові, підвищеної жіночої сексуальної енергії. Енергетика 17-х місячної доби сприяє набуттю внутрішньої свободи, в цей день ламаються стереотипи, можна позбавлятися від шкідливих звичок....
Гороскоп на 7 липня
Гороскоп
Гороскоп на 7 липня
Сьогодні Місяць у Водолії закликає до гуманності і дружності, схиляє до невимушеності манер, свободи і незалежності....
Гороскоп на 6 липня
Гороскоп
Гороскоп на 6 липня
У 15-ту місячну добу необхідно практикувати аскетизм, приборкувати плоть і дух. Гординя і зарозумілість протипоказані....