[]

Гороскоп на 18 травня

Гороскоп на 18 травня

Складний день. У цю місячну добу люди схильні до сварок, суперечок, підвищений рівень агресії. День порожньої суєти та пліток. У 26-у добу рекомендується утриматися від надмірної активності та порожніх розмов. Час краще провести за читанням або на природі, ніж даремно витрачати свою енергію.

Овен
Відповідний день для вирішення особистих завдань. Приділіть увагу своїй зовнішності! Невдалий час для спілкування з впливовими людьми. Ваші плани можуть несподівано змінитися!

Телець
Відповідний день для завершення раніше початих проєктів, підведення проміжних підсумків місяця, спілкування з впливовими людьми. Можливе одержання перспективних пропозицій.

Близнюки
Відповідний день для розв'язання робочих питань, зміцнення відносин в колективі, проведення нарад. Будьте коректними в спілкуванні з керівництвом! Контролюйте емоції!

Рак
Приділіть увагу розв'язанню робочих питань! Хороший день для постановки цілей, звернення до начальства. Сприятливий час для оформлення різних реєстраційних документів.

Лев
Вдалий день для підготовки освітніх і рекламних заходів. Відповідний момент для пошуку закордонних партнерів, інформації та звернення до будівельних організацій.

Діва
Відповідний день, щоб помріяти і скористатися, пропонованими перспективами! Гарний час для наведення порядку в фінансових документах. Вдалі зустрічі з друзями.

Терези
Відповідний день для проведення презентацій, переговорів і укладення угод. Гарний час для отримання юридичних послуг, оформлення документів і відвідування салону краси.

Скорпіон
Приділіть увагу здоров'ю! Відповідний день для відвідування косметолога, SPA-салону та психолога. Вдалий час для поїздок, проведення презентацій та проходження співбесід.

Стрілець
Відповідний день для реалізації творчих задумів, спілкування з коханою людиною і дітьми, відпочинку. Приділіть увагу своїм хобі та захопленням. Вдалі покупки в розстрочку.

Козеріг
Відповідний день для розв'язання житлово-побутових питань, зміцнення сімейних відносин. Невдалий час для поїздок, проведення комерційних операцій, спілкування з родичами.

Водолій
Відповідний день для поїздок, екскурсій, зміцнення відносин з близькими людьми, ремонту засобів зв'язку і побутової техніки. Гарний час для відвідування навчальних тренінгів.

Риби
Приділіть увагу сфері фінансів! Відповідний момент для планування бюджету, оновлення гардеробу. Контролюйте емоції в спілкуванні з членами сім'ї! Вдалий час для поїздок.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 1 червня
Гороскоп
Гороскоп на 1 червня
В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День, коли у людини загострюється кармічна і родова пам'ять, приходять спогади з минулих життів....
Гороскоп на 29 травня
Гороскоп
Гороскоп на 29 травня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проєктів....
Гороскоп на 28 травня
Гороскоп
Гороскоп на 28 травня
У 6-ту місячну добу необхідно приймати ситуацію такою, яка вона є, не можна скаржитися на життя та засмучуватися. Відбувається символічне омолодження організму....
Гороскоп на 27 травня
Гороскоп
Гороскоп на 27 травня
Сьогодні Місяць пропонує зробити життя яскравішим, вчить відповідати креативом на сюрпризи долі, підказує оригінальні альтернативи. День створює настрій для творчості, свята, романтики, гри, допомагає в пошуку нового хобі....
Гороскоп на 26 травня
Гороскоп
Гороскоп на 26 травня
День стійкості і досягнення поставлених цілей. Вдалий день для побудови кардинальних планів на майбутнє. Необхідно розуміння мети, тоді все точно вдасться...