[]

Гороскоп на 18 грудня

Гороскоп на 18 грудня

Овен
До обіду нестійка ситуація в сфері бізнесу. Можливий візит контролюючих органів. Друга половина дня сприятлива для реалізації поставлених цілей т працевлаштування.

Телець
Напружений день в сфері професійної діяльності. Можливі непередбачені ситуації в людних місцях. Прекрасний час для пошуку партнерів за кордоном, інтернет покупок.

Близнюки
Напружений день в спілкуванні з членами сім'ї і керівництвом. Нестабільна ситуація спостерігається в сфері нерухомості. Можливі перспективні пропозиції в сфері бізнесу.

Рак
Напружений день у відносинах із зарубіжними партнерами і оточуючими людьми. Сприятливий час для проходження співбесіди та працевлаштування. Успішна зміна іміджу.

Лев
Відмінний день для різних фінансових виплат, придбання практичних навичок і поїздок. Вдалий час для відвідування психологічних тренінгів, косметолога і масажиста.

Діва
До обіду напружений час у відносинах з близькими людьми і діловими партнерами. Будьте уважні до нових пропозицій, можливі обмани. Вечір вдалий для романтичних зустрічей.

Терези
Нестабільний день в сфері здоров'я та бізнесу. Успішні оформлення депозитів, страховок і розстрочок. Після обіду вдалий момент для звернення до служби комунального господарства.

Скорпіон
У першій половині дня простежується напруженість в спілкуванні з дітьми, колегами і коханою людиною. Після обіду вдалий час для поїздок, зустрічей, знайомств і навчання.

Стрілець
До обіду можливі розбіжності в спілкуванні з членами сім'ї і керівництвом. Друга половина дня вдала для покупок, придбання навичок необхідних для кар'єрного зростання.

Козеріг
Напружений день в спілкуванні з близькими людьми. Можливий збій в роботі техніки та інтернету. Друга половина дня вдала для зустрічей, звернення до керівництва, прийняття важливих рішень.

Водолій
До обіду фінансові питання вимагають додаткової уваги! Відмовтеся від спонтанних покупок! Друга половина дня вдала для звернення до кредитних спілок та страхових компаній.

Риби
Напружений день в особистому житті. Увага документам! Невідповідний момент для прийняття важливих рішень. Сприятливий час для вирішення поточних робочих питань і поїздок.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...