[]

Гороскоп на 17 березня

Гороскоп на 17 березня

Овен
До обіду хороший момент для наведення порядку на робочому місці. У другій половині дня вдалий час для звернення до керівництва, придбання офісної техніки та обладнання.

Телець
День сприятливий для подорожей, звернення в рекламні, туристичні та будівельні компанії, інтернет-діяльності. Вдалий час для знайомств, участі в вебінарах.

Близнюки
Увага сфері фінансів! Хороший момент для розгляду перспектив, побудови схем по зростанню капіталу, розширення ділових зв'язків. Друга половина вдала для погашення боргів.

Рак
Сприятливий день для будь-яких починань, проходження співбесіди та працевлаштування. Вдалий час для проведення зборів, презентацій, звернення до керівництва і юристам.

Лев
Приділіть увагу профілактиці здоров'я та домашнім улюбленцям! У другій половині дня вдалий час для спілкування з начальством, обговорення нових проектів, постановки цілей.

Діва
День вимагає прояву ініціативи! Друга половина дня сприятлива для співпраці із зарубіжними партнерами і ЗМІ, проведення творчих і освітніх заходів.

Терези
Хороший день для вирішення побутових питань, зміцнення сімейних відносин, пошуку об'єктів нерухомості. Друга половина дня вдала для оформлення юридичних документів.

Скорпіон
Перша половина дня вимагає від вас організованості і послідовності в діях! Після обіду сприятливий час для ділових поїздок, переговорів, роботи з документами.

Стрілець
Приділіть увагу фінансів і власності, що знаходиться в особистому володінні. Друга половина дня успішна в сфері бізнесу. Можливе одержання прибутку. Вдалі покупки предметів побуту.

Козеріг
У першій половині дня приділіть увагу собі і своїй зовнішності! Після обіду сприятливий час для романтичних зустрічей і знайомств, реалізації творчих проектів і відпочинку.

Водолій
Перша половина дня підходить для завершення раніше розпочатих справ. Після обіду Сприятливий час звернення до комунальних служб, проведення сімейних свят, покупок і зустрічей.

Риби
Приділіть увагу поточним робочим завданням! Після обіду прекрасний момент для проведення колективних заходів, покупки побутової техніки, спілкування з друзями і родичами.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 27 березня
Гороскоп
Гороскоп на 27 березня
День концентрації уваги на витоках, на своєму минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати....
Гороскоп на 26 березня
Гороскоп
Гороскоп на 26 березня
На небі з'явився місячний серп - період боротьби, астрального воїна, готового взяти все в свої руки. День активних людей, революціонерів. День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в довгий застій....
Гороскоп на 25 березня
Гороскоп
Гороскоп на 25 березня
У 2-гу місячну добу основний лейтмотив дня - щедрість. Чим більше ви сьогодні віддасте іншим, тим більше отримаєте самі. День, коли від побудови планів вже необхідно переходити до їх активної реалізації. Те, що розпочато в цю місячну добу буде реалізовуватися швидко і благополучно....
Гороскоп на 24 березня
Гороскоп
Гороскоп на 24 березня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. Щоб Ваші плани втілилися, постарайтеся мріяти не абстрактно, а конкретно, закладаючи фундамент важливих подій...
Гороскоп на 23 березня
Гороскоп
Гороскоп на 23 березня
30-й місячний день, буває вкрай рідко, тому в цей день рекомендується завершувати всі раніше розпочаті справи та підводити підсумкову риску. ...