[]

Гороскоп на 14 травня

Гороскоп на 14 травня

Енергетика цього дня підсилює розумові здібності, у вас з'являться нові ідеї, плани, проєкти. У 22-гу місячну добу добре ворожити на майбутнє, дізнаватися таємниці за допомогою астрології, рун, янтр (зображення священних звуків на папері). Хороший день для того, щоб передавати знання та ділитися досвідом.

Овен
Перша половина дня вдала у сфері професійної діяльності, зміцнення відносин з колегами. Зберігається конфліктність в спілкуванні з представниками держструктур.

Телець
До обіду вдалий момент для придбання офісного обладнання, спілкування з керівництвом про підвищення окладу або пошуку нових джерел доходу. Вдалі ділові знайомства.

Близнюки
До полудня вдалий час для дистанційного навчання, розміщення резюме, спілкування в соціальних мережах. Сприятливий момент для оформлення депозитів, кредитів і страхових полюсів.

Рак
Перша половина дня сприятлива для оформлення побутових кредитів, депозитів, розгляду перспективних пропозицій. Вдалий час для звернення до юристів і зміцнення здоров'я.

Лев
Перша половина дня сприятлива для оформлення юридичних документів, починань і проведення презентацій. Вірогідні складності у фінансовій та професійної діяльності.

Діва
Перша половина дня сприятлива для розв'язання питань бізнесу, розгляду перспективних пропозицій, що стосуються інвестицій. Невдалий час для проведення ділових переговорів.

Терези
Перша половина дня вдала для зустрічей з коханою людиною, спілкування з дітьми і роботи над творчими проектами. Невдалий час, щоб почати курс оздоровчих заходів.

Скорпіон
Перша половина дня сприятлива для наведення порядку в будинку, зміцнення стосунків у сім'ї, пошуку об'єктів житлової нерухомості. Прекрасний час для покупки побутової техніки.

Стрілець
Перша половина дня вдала для відряджень, знайомств, купівлі побутової техніки та засобів комунікації. Сприятливий час для здійснення безготівкових платежів.

Козеріг
Перша половина дня сприятлива для покупок, пошуку інформації, необхідної для комерційної діяльності. Можливе одержання прибутку. Вірогідні конфлікти з родичами.

Водолій
Перша половина дня сприятлива для прийняття важливих рішень, побудови довгострокових планів, зміцнення особистих відносин. Невдалий час для купівлі подарунків дітям.

Риби
Перша половина дня сприятлива для спілкування з впливовими людьми, звернення до комунальних служб, оформлення кредитів. Утримайтеся від прийняття доленосних рішень!

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 26 травня
Гороскоп
Гороскоп на 26 травня
День стійкості і досягнення поставлених цілей. Вдалий день для побудови кардинальних планів на майбутнє. Необхідно розуміння мети, тоді все точно вдасться...
Гороскоп на 25 травня
Гороскоп
Гороскоп на 25 травня
День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду...
Гороскоп на 22 травня
Гороскоп
Гороскоп на 22 травня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. У молодий місяць корисно будувати плани на майбутнє, продумувати, щоб б Ви хотіли отримати від майбутнього місяця...
Гороскоп на 21 травня
Гороскоп
Гороскоп на 21 травня
Несприятливий, один з найбільш напружених днів. У цей період, коли Місяць не видно на небосхилі, - енергія йде на спад, резерви організму слабшають...
Гороскоп на 20 травня
Гороскоп
Гороскоп на 20 травня
День Сонця. Один з кращих, найчистіших і світлих днів усього місячного місяця. Гармонію цієї доби ні в якому разі не можна порушувати сварками, агресією, злістю, насильством...