[]

Гороскоп на 14 лютого

Гороскоп на 14 лютого

Овен

 Нестійкий день в сфері фінансів. Невідповідний час для інвестицій, великих придбань, оформлення кредитів. Можливі непередбачені витрати, затримки виплат по зарплаті.

 Телець

 Напружений день в спілкуванні з діловими партнерами і близькими людьми. Невідповідний час для починань, зміни іміджу, проходження співбесід. Не поспішайте приймати рішення!

 Близнюки

 Приділіть увагу здоров'ю! Напружений день в сфері комерційної діяльності. Невідповідний час для вирішення питань в держструктурах, звернення в страхові установи.

 Рак

 Напружений день у відносинах з дітьми, коханою людиною і колегами. Ініціатива в роботі може сьогодні нашкодити! Можливі цікаві пропозиції від зарубіжних партнерів.

 Лев

 Нестабільний день в сфері нерухомості і на роботі. Не варто йти на невиправданий ризик! Вірогідні розбіжності в спілкуванні з керівництвом, зарубіжними партнерами і членами сім'ї.

 Діва

 Напружений день в спілкуванні з оточуючими людьми. Обставини можуть змінити ваші плани! Можливі збої в роботі техніки та інтернету. Гарний час для працевлаштування.

 Терези

 Нестабільний день в сфері фінансів. Покупки можуть виявитися марними! Невідповідний час для здійснення безготівкових платежів. Хороший момент для зміцнення здоров'я.

 Скорпіон

 Напружений день у відносинах з діловими партнерами і близькими дітьми. Будьте уважні з документами! Невідповідний час для зміни іміджу, прийняття важливих рішень і починань.

 Стрілець

 Нестабільний день в комерційній сфері. Вірогідні перевірки з боку контролюючих органів. Невідповідний час для проходження медичних обстежень. Бережіть здоров'я!

 Козеріг

 Нестійкий день в сфері професійної та творчої діяльності. Можливі напружені відносини з колегами, дітьми та коханою людиною. Слушна нагода для планування.

 Водолій

 Напружений день на роботі і вдома. Можна розгнівати начальство, вирішуючи в службовий час особисті справи. Хороший момент для планування бюджету, завершення раніше розпочатих справ.

 Риби

 Нестабільний день в сфері освіти, реклами, маркетингу та будівництва. Вірогідні напружені відносини з оточуючими людьми. Гарний час для проведення нарад.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...