[]

Гороскоп на 14 липня

Гороскоп на 14 липня

Важкий період. У людини проявляються схильності до тиранії, невгамовний апетит, ревнощі. В 23-тю місячну добу не можна байдикувати, але необхідно придушувати в собі агресію. Це день покаяння. Починається період активного зменшення Місяця, на спад також йде і енергія в космосі.

Овен
Приділіть увагу фінансів! Хороший момент для розгляду бюджету і нових ідей поповнення ресурсу, отримання нового досвіду і навичок. Уникайте випадкових витрат на розваги.

Телець
День вимагає відповідальності у розв'язанні особистих питань! Гарний час для прийняття важливих рішення, що стосуються кар'єри. Вдалий момент для зміцнення відносин в колективі.

Близнюки
Хороший день, щоб переосмислити минуле, завершити раніше розпочаті справи, підбити підсумки. Слушна нагода для звернення в держструктури, медустанови, до впливових осіб.

Рак
День вимагає відповідальності у розв'язанні професійних питань! Слушна нагода для проведення нарад, проведення інтернет-конференцій з зарубіжними партнерами.

Лев
Відповідний день для досягнення поставлених завдань, обговорення робочих моментів з керівництвом і пошуку ділової нерухомості. Нестабільно в особистому житті, в сферах бізнесу і здоров'я.

Діва
Вдалий день для освітньої, рекламної, будівельній і туристичній діяльності. Гарний час для проведення виставок і презентацій, проведення ділових переговорів.

Терези
День вимагає відповідальності у розв'язанні фінансових питань! Слушна нагода для інвестицій в цінні папери та творчі проєкти, оформлення кредитів, депозитів і відкриття рахунків.

Скорпіон
День вимагає активності та відповідальності в будь-яких починаннях! Слушна нагода для оформлення договорів, звернення до юристів, проведення презентацій, виставок і співбесід.

Стрілець
День вимагає відповідальності у розв'язанні питань бізнесу! Гарний час для зміцнення здоров'я. Приділіть увагу домашнім вихованцям! Вдалий момент для посиденьок в колі сім'ї.

Козеріг
День вимагає прояву ініціативи, і в першу чергу в питаннях любові і фінансів! Гарний час для зміцнення сімейних відносин, відпочинку в компанії друзів або родичів.

Водолій
Відповідний день для вирішення побутових і сімейних питань. Можливі розбіжності з діловими партнерами. Вдалий пошук додаткових джерел доходу. Ймовірний прибуток в бізнесі.

Риби
Хороший день для ділових і особистих поїздок, спілкування з близькими, залучення однодумців. Слушна нагода для освоєння ремесел, ремонту техніки, засобів зв'язку, авто.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...