[]

Гороскоп на 13 травня

Гороскоп на 13 травня

День хоробрості та позбавлення від хвороб. Енергетика 21-ої місячної доби додасть вам рішучості, додасть впевненості в собі, підвищить відповідальність. День щедрості, навіть жертовності. Сьогодні бажано займатися благодійністю, подавати милостиню, допомагати тим, хто в чомусь потребує.

Овен
У першій половині дня можливі проблеми у сфері професійної діяльності. Після обіду відповідний момент для проведення нарад, відвідування великих супермаркетів.

Телець
Перша половина дня невдала для досягнення поставлених цілей, спілкування з керівництвом, проведення нарад. Після обіду відповідний момент для наведення порядку на робочому місці.

Близнюки
Хороший день для знайомств, спілкування, співробітництва з рекламними компаніями і ЗМІ, участі в вебінарах. Зберігається конфліктність у відносинах з керівництвом і близькими людьми.

Рак
У першій половині дня відмовтеся від здійснення кредитно-фінансових операцій! Після обіду гарний час для роботи з бухгалтерськими документами і спілкування з керівництвом.

Лев
Приділіть увагу документам і діловим партнерам! Друга половина дня вдала для підписання контрактів, проходження співбесід, працевлаштування та реалізації бізнес проектів.

Діва
Відповідний день для розв'язання комерційних питань, зміцнення здоров'я. Приділіть увагу домашнім вихованцям! Вдалий час для інтернет-знайомств і роботи над творчими проектами.

Терези
Сприятливий день для реалізації творчих планів. Вдалий час для зміцнення ділових відносин і пошуку інвесторів. Вірогідні труднощі в роботі з закордонними партнерами.

Скорпіон
У першій половині дня велика ймовірність конфліктів з членами сім'ї. Контролюйте емоції! Після обіду гарний час для розв'язання житлово-побутових питань та зміцнення здоров'я.

Стрілець
Будьте обережні за кермом! Друга половина дня хороша для планування, зміцнення відносин з родичами, друзям і сусідами, заміських поїздок і спілкування з дітьми.

Козеріг
Складний день в сфері фінансів. Утримайтеся від випадкових покупок і витрат на відпочинок і розваги! Прекрасний час для спілкування з впливовими людьми, постановки нових цілей.

Водолій
У першій половині дня вірогідні конфлікти в особистому житті. Не приймайте поспішних рішень! У другій половині дня відповідний момент, щоб приділити увагу собі і своїй зовнішності!

Риби
До обіду можливе погіршення самопочуття. Будьте обережні в дорозі! Друга половина дня хороша для звернення в державні структури, завершення справ і закриття кредитів.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 26 травня
Гороскоп
Гороскоп на 26 травня
День стійкості і досягнення поставлених цілей. Вдалий день для побудови кардинальних планів на майбутнє. Необхідно розуміння мети, тоді все точно вдасться...
Гороскоп на 25 травня
Гороскоп
Гороскоп на 25 травня
День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду...
Гороскоп на 22 травня
Гороскоп
Гороскоп на 22 травня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. У молодий місяць корисно будувати плани на майбутнє, продумувати, щоб б Ви хотіли отримати від майбутнього місяця...
Гороскоп на 21 травня
Гороскоп
Гороскоп на 21 травня
Несприятливий, один з найбільш напружених днів. У цей період, коли Місяць не видно на небосхилі, - енергія йде на спад, резерви організму слабшають...
Гороскоп на 20 травня
Гороскоп
Гороскоп на 20 травня
День Сонця. Один з кращих, найчистіших і світлих днів усього місячного місяця. Гармонію цієї доби ні в якому разі не можна порушувати сварками, агресією, злістю, насильством...