[]

Гороскоп на 13 березня

Гороскоп на 13 березня

Овен

 Вирішення фінансових питань необхідно відкласти на другу половину дня! Сприятливий час для відкриття банківських рахунків, оформлення страховок, кредитів і депозитів.

 Телець

 У першій половині дня можливі розбіжності з діловими партнерами. У другій половині дня вдалий момент для публічних виступів, одруження, проведення нарад.

 Близнюки

 Нестійкий день у підприємницькій діяльності. Невідповідний час для звернення до держустанов. Друга половина вдала для обговорення з керівництвом поточних завдань.

 Рак

 До обіду зберігається напруга в спілкуванні з коханою людиною і колегами. Друга половина дня вдала для зміцнення ділових відносин, співпраці із закордонними партнерами.

 Лев

 У першій половині дня імовірна напруженість у відносинах з членами сім'ї. Після обіду вдалий час для великих покупок предметів побуту, інвестицій в поточні робочі проекти.

 Діва

 Зберігається напруженість у спілкуванні з оточуючими людьми. Друга половина дня сприятлива для поїздок, ділових зустрічей, проходження співбесід, проведення презентацій.

Терези

 День обіцяє бути прибутковим, якщо ви займаєтеся комерційною діяльністю! Вдалий час для придбання домашнього вихованця. Можливі збої в роботі платіжних карток.

 Скорпіон

 До обіду зберігається напруженість в міжособистісних стосунках. Уникайте суперечок в спілкуванні! Друга половина дня вдала для романтичних зустрічей і знайомств, відпочинку та розваг.

 Стрілець

 У першій половині дня невідповідний момент для звернення в держструктури. Можливі розбіжності в спілкуванні з впливовими людьми. Вдалий час для вирішення сімейних питань.

 Козеріг

 До обіду зберігається напруженість в спілкуванні з дітьми, коханою людиною і колегами. Друга половина дня сприятлива для відряджень, проведення колективних заходів.

 Водолій

 Обговорення фінансових питань з керівництвом краще відкласти на другу половину дня! Сприятливий час для придбання подарунків дітям, інвестицій в творчі проекти.

 Риби

До обіду вірогідні напружені відносини з оточуючими людьми і зарубіжними партнерами. Друга половина дня сприятлива для ділових знайомств, прийняття важливих рішень.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 31 березня
Гороскоп
Гороскоп на 31 березня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проектів. У вас з'явиться віра в свої сили, себе, майбутнє...
Гороскоп на 30 березня
Гороскоп
Гороскоп на 30 березня
Сьогодні особливо загостриться нюх, ви будете почувати навіть найтонші запахи. Відбувається символічне омолодження організму. Вдалий час для проведення очисних пракьтк...
Гороскоп на 27 березня
Гороскоп
Гороскоп на 27 березня
День концентрації уваги на витоках, на своєму минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати....
Гороскоп на 26 березня
Гороскоп
Гороскоп на 26 березня
На небі з'явився місячний серп - період боротьби, астрального воїна, готового взяти все в свої руки. День активних людей, революціонерів. День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в довгий застій....
Гороскоп на 25 березня
Гороскоп
Гороскоп на 25 березня
У 2-гу місячну добу основний лейтмотив дня - щедрість. Чим більше ви сьогодні віддасте іншим, тим більше отримаєте самі. День, коли від побудови планів вже необхідно переходити до їх активної реалізації. Те, що розпочато в цю місячну добу буде реалізовуватися швидко і благополучно....