[]

Гороскоп на 12 квітня

Гороскоп на 12 квітня

День перемоги над собою. Це день визволення від вантажу, розкріпачення, відбувається відпущення кармічних боргів, важких станів. День духовного росту. У 20-й місячний день легко виходить відкинути сумніви та стереотипи й зробити важливий крок, приймати кардинальне рішення.

Овен
Вдалий день для спілкування з керівництвом. Успішний період (по 17.05) для реалізації поставлених цілей, операцій з ділової нерухомості, покупок в офіс. Вірогідне зростання доходу.

Телець
Сприятливий день для пошуку ділових партнерів за кордоном, здійснення інтернет-діяльності та співпраці із засобами масової інформації. Вдалий період (по 17.05) в сфері освіти.

Близнюки
Хороший день для великих покупок. Успішний період (по 17.05) для укладення фінансових угод, зміцнення відносин з впливовими людьми, звернення до інвесторів і спонсорів.

Рак
Хороший день для починань, проходження співбесід, проведення ділових переговорів. Сприятливий період (по 17.05) для публічних виступах і розв'язання робочих питань.

Лев
Успішний день в сфері бізнесу і кар'єрі. Сприятливий період (до 17.05) для пошуку ділової нерухомості, реалізації поставлених цілей, працевлаштування та спілкування з керівництвом.

Діва
День вимагає прояву ініціативи і активності! Хороший день для зміцнення сімейних відносин. Сприятливий період (по 17.05) у сфері освіти, реклами, маркетингу.

Терези
Відповідний день для вирішення сімейних і житлово-побутових питань, зміцнення відносин з родичами та друзями. До 17.05 сприятливий період для купівлі-продажу нерухомості.

Скорпіон
Сприятливий день для знайомств, спілкування, поїздок, побудови довгострокових планів. Сприятливий період (по 17.05) для ділових зустрічей, підписання договорів і зміни іміджу.

Стрілець
Увага фінансів! Вдалий період (по 17.05) в сфері комерційної діяльності. Можливе зростання доходів. Гарний час для реалізації нових бізнес-проектів та оздоровлення.

Козеріг
Сприятливий день для романтичних знайомств, зміцнення особистих і сімейних відносин. Сприятливий період (по 17.05) для відпочинку, романтичних зустрічей і завершення справ.

Водолій
Вдалий день для звернення в державні та медичні установи, комунальні служби. Успішний період (по 17.05) для отримання результатів, розв'язання сімейних питань.

Риби
Сприятливий день для розв'язання професійних питань, проведення нарад, пошуку роботи. Вдалий період (по 17.05) для поїздок, відвідування навчальних тренінгів і знайомств.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 29 травня
Гороскоп
Гороскоп на 29 травня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проєктів....
Гороскоп на 28 травня
Гороскоп
Гороскоп на 28 травня
У 6-ту місячну добу необхідно приймати ситуацію такою, яка вона є, не можна скаржитися на життя та засмучуватися. Відбувається символічне омолодження організму....
Гороскоп на 27 травня
Гороскоп
Гороскоп на 27 травня
Сьогодні Місяць пропонує зробити життя яскравішим, вчить відповідати креативом на сюрпризи долі, підказує оригінальні альтернативи. День створює настрій для творчості, свята, романтики, гри, допомагає в пошуку нового хобі....
Гороскоп на 26 травня
Гороскоп
Гороскоп на 26 травня
День стійкості і досягнення поставлених цілей. Вдалий день для побудови кардинальних планів на майбутнє. Необхідно розуміння мети, тоді все точно вдасться...
Гороскоп на 25 травня
Гороскоп
Гороскоп на 25 травня
День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду...