[]

Гороскоп на 12 березня

Гороскоп на 12 березня

Овен

 Складний день в сфері соціального життя. До обіду зберігається конфліктність в спілкуванні з керівництвом. Але вдалий час для вирішення поточних робочих питань. Увага фінансів!

 Телець

 Насичений день в сфері соціального життя. Уникайте конфліктів в спілкуванні з оточуючими людьми! Вдалий час для звернення до керівництва і пошуку об'єктів ділової нерухомості.

 Близнюки

 Важкий день в сфері бізнесу і фінансів. Не варто ризикувати з вкладенням капіталу в комерційні проекти! Вдалий час для далеких поїздок, проведення рекламних акцій.

 Рак

 Перша половина дня невдала для співбесід, презентацій і спілкування з дітьми. Вірогідні непередбачені ситуації в сфері професійної діяльності. Успішні покупки в кредит.

 Лев

 Триває аварійно-небезпечна ситуація на дорозі! Можливі напружені відносини з начальством. Сприятливий час для зміни іміджу, складання іспитів, роботи з документами.

 Діва

 Складний день в спілкуванні з оточуючими людьми. Уникайте спірних ситуацій! До обіду зберігається конфліктність в спілкуванні з дітьми. Але вдалий час в комерційної діяльності.

Терези

 Непередбачуваний день в сфері фінансів. Утримайтеся від випадкових покупок в будинок! Кохана людина порадує приємним сюрпризом! Невідповідний час для оформлення кредитів.

 Скорпіон

 Складний день в сфері особистого життя. До обіду уникайте конфліктів з друзями і родичами! Вдалий час для вирішення сімейних питань. Будьте уважні з документами!

 Стрілець

 Нестійкий день в сфері бізнесу та здоров'я. Уникайте надмірних фізичних навантажень! Вдалий час для поїздок, спілкування з друзями. Несприятливий момент для покупок.

 Козеріг

 Непередбачуваний день на роботі. У першій половині дня уникайте конфліктів з колегами і керівництвом. Але вдалий час для покупок. Після обіду можливі розбіжності з дітьми.

 Водолій

 Напружений день на роботі. До обіду вірогідні конфлікти з керівництвом та держслужбовцями. Вдалий час для вирішення особистих питань. Після обіду уникайте суперечок з членами сім'ї!

Риби

 Непередбачуваний день! Вірогідні сварки з колегами і складності у вирішенні робочих питань. Можливі збої в роботі техніки. Вдалий час для звернення в державні структури.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 27 березня
Гороскоп
Гороскоп на 27 березня
День концентрації уваги на витоках, на своєму минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати....
Гороскоп на 26 березня
Гороскоп
Гороскоп на 26 березня
На небі з'явився місячний серп - період боротьби, астрального воїна, готового взяти все в свої руки. День активних людей, революціонерів. День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в довгий застій....
Гороскоп на 25 березня
Гороскоп
Гороскоп на 25 березня
У 2-гу місячну добу основний лейтмотив дня - щедрість. Чим більше ви сьогодні віддасте іншим, тим більше отримаєте самі. День, коли від побудови планів вже необхідно переходити до їх активної реалізації. Те, що розпочато в цю місячну добу буде реалізовуватися швидко і благополучно....
Гороскоп на 24 березня
Гороскоп
Гороскоп на 24 березня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. Щоб Ваші плани втілилися, постарайтеся мріяти не абстрактно, а конкретно, закладаючи фундамент важливих подій...
Гороскоп на 23 березня
Гороскоп
Гороскоп на 23 березня
30-й місячний день, буває вкрай рідко, тому в цей день рекомендується завершувати всі раніше розпочаті справи та підводити підсумкову риску. ...