[]

Гороскоп на 11 березня

Гороскоп на 11 березня

Овен

 Конфліктний день у відносинах з керівництвом і діловими партнерами. Невдалий час для підписання договорів, звернення до юристів, закордонних відряджень та експериментів з іміджем.

 Телець

 Аварійно-небезпечний день! Можливі травми в дорозі! Складна ситуація в комерційній сфері. Невдалий час для відряджень, прояву ініціативи у вирішенні робочих питань.

 Близнюки

 Невдалий день в сфері творчої діяльності. Виключіть ризикові заходи і будьте обережні з пропозиціями, що обіцяють швидкий заробіток! Увага фінансовим документів!

Рак

 Конфліктний день у відносинах з членами сім'ї і діловими партнерами. Невідповідний час для прийняття важливих рішень, проведення переговорів і презентацій, звернення до юристів.

 Лев

 Аварійно-небезпечний день! Вірогідні конфлікти з родичами і друзями, неполадки з особистим транспортом і засобами зв'язку. Невдалий час для відвідування масажиста і косметолога.

 Діва

 Незаплановані фінансові витрати можуть спровокувати конфлікт з дітьми та коханою людиною! Невдалий час для покупок в кредит. Хороший момент для зарубіжних поїздок.

 Терези

 Конфліктний день! Можливе загострення особистих і сімейних відносин. Сьогодні рішення, прийняті на емоціях, будуть помилковими! Гарний час для проходження курсу оздоровлення.

 Скорпіон

Аварійно-небезпечний день! Будьте обережні за кермом і при роботі з електроприладами! Вірогідні конфлікти з сусідами, друзями і держчиновниками. Невдалий час для покупок.

 Стрілець

 Важкий день в сфері фінансів і професійної діяльності. Невдалий час для участі в колективних заходах. Вірогідні втрати або крадіжки в громадських місцях!

 Козеріг

 Конфліктний день в спілкуванні з керівництвом. Контролюйте емоції! Несприятливий час для реалізації поставлених цілей, звернення в держструктури, підписання договорів.

 Водолій

 Аварійно-небезпечний день! Відмовтеся від далеких поїздок! Вірогідні конфлікти з держслужбовцями, зарубіжними партнерами і впливовими людьми. Не всі заплановані справи будуть завершені!

 Риби

 Складний день у фінансовій та професійної діяльності. Не варто очікувати перспективного пропозиції по роботі, оформляти кредити, шукати об'єкти ділової нерухомості.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 3 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 3 квітня
Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День духовної самостійності....
Гороскоп на 2 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 2 квітня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди....
Гороскоп на 1 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 1 квітня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися цього. Таким чином відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях...
Гороскоп на 31 березня
Гороскоп
Гороскоп на 31 березня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проектів. У вас з'явиться віра в свої сили, себе, майбутнє...
Гороскоп на 30 березня
Гороскоп
Гороскоп на 30 березня
Сьогодні особливо загостриться нюх, ви будете почувати навіть найтонші запахи. Відбувається символічне омолодження організму. Вдалий час для проведення очисних пракьтк...