[]

Гороскоп на 10 лютого

Гороскоп на 10 лютого

Овен

 Нестійкий день в сфері бізнесу та здоров'я.  Невідповідний час для відвідування семінарів особистісного зростання, звернення до держустанов і спілкування з впливовими людьми.

 

 Телець

 Нестійкий день у творчій і професійній діяльності.  Вірогідні суперечки з дітьми, колегами і коханою людиною.  Увечері можливі непередбачені витрати на відпочинок.

 

 Близнюки

 Напружений день на роботі і в сімейному житті.  Уникайте суперечок в спілкуванні!  Вірогідні непередбачені ситуації, пов'язані з нерухомістю.  Невідповідний час для відряджень за кордон.

 

 Рак

 Напружений день в спілкуванні з сусідами, родичами і друзями.  Уникайте суперечок!  Нестійка ситуація спостерігається в сфері освіти, реклами, маркетингу та туризму.

 

 Лев

 До полудня вдалий момент для звернення до керівництва, пошуку додаткових доходів.  Вірогідна нестабільність в сфері фінансів.  Будьте уважні при розрахунку платіжними картами!

 

 Діва

 Напружений день у відносинах з діловими партнерами.  Утримайтеся від суперечок в спілкуванні!  Невідповідний час для підписання договорів, проведення презентацій, звернення до юристів.

 

Терези

 Нестабільний день в сфері підприємницької діяльності.  Можливі напружені відносини з держслужбовцями та співробітниками банківських структур.  Приділіть увагу здоров'ю!

 

 Скорпіон

 Напружений день в спілкуванні з колегами, дітьми та коханою людиною.  Уникайте суперечок!  Ініціатива сьогодні буде недоречною!  Гарний час для планування, поїздок і знайомств.

 

 Стрілець

 Нестійкий день в кар'єрі і сімейному житті.  Вірогідні розбіжності у спілкуванні з близькими людьми і керівництвом.  Невідповідний час для ділових зустрічей, вирішення побутових завдань.

 

 Козеріг

 Напружений день у відносинах з сусідами, родичами і друзями.  Уникайте суперечок!  Плани можуть бути порушені випадковими поїздками та зустрічами.  Приділіть увагу собі!

 

 Водолій

 Нестабільний день у фінансовій діяльності.  Невідповідний час для оформлення депозитів та кредитів.  Вірогідні непередбачувані ситуації, пов'язані з додатковими витратами.

 

Риби

 До полудня вдалий момент для ділових поїздок і зустрічей, звернення до юристів, спілкування з родичами і друзями.  Після обіду простежується напруженість в сфері особистого життя.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...