[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Європа закриває очі на гвалтування малолітніх хлопчиків і забивання камінням афганських жінок

Європа закриває очі на гвалтування малолітніх хлопчиків і забивання камінням афганських жінок
Євросоюз визнав, що рух Талібан переміг і тому вважає за необхідне почати діалог з новою владою Афганістану. З владою, яка не визнає ані міжнародних законів, ані законів самого Афганістану. Талібан визнає лише Шаріат, а тому усі невірні мають бути рано чи пізно бути знищенні. І Євросоюз з його демократію, як ви розумієте, у першу чергу.
 
Замість знищення терористів євродипломатія, як завжди, намагається купити лояльність покидьків і нелюдів і закрити очі на кричущі випадки порушення прав людини у їх найпотворнішому варіанті: гвалтування малолітніх хлопчиків і забивання каменями жінок.
 
 
Жозеп Боррель щоправда сказав, що йдеться тільки про діалог, а не про визнання легітимної влади Талібану. Проте усі розуміють, що діалог з терористами це фактична легітимізація їх існування і прихований варіант капітуляції.
 
 
Питання лише в тому, якого бісу ЄС заграє з одною з найкривавіших банд світу, яка прикривається волею Всевишнього і модернізованими автоматами Калашникова? Як відомо, Афган країна бідна і дика. Там нема нічого, що могло б реально цікавити сучасну технократичну цивілізацію. Ні нафти з газом, ні золота з діамантами. Хіба що трохи літія. А так - лише один суцільний заповідник наркотичних рослин.
 
 
І от що цікаво, за останні 20 років виробництво опіумного маку в Афганістані зросло - вдумайтеся - на 3000%. Щодо героїну і опіуму Афгану нема рівних у світі. І цілком зрозуміло, що віднині Талібан стає першим і поза конкуренцією наркокортелем світу. І цілком зрозуміло, що ніякі інші джерела надходження коштів їх більше не цікавлять, бо це лише крихти у порівнянні з опіумом і героїном.
 
 
Інша справа, чи зможе Талібан вибудувати таку вертикаль влади, щоб кожен окремий Дон, тобто польовий командир, якому дісталася в управління та чи інша область країни, віддавав більшість нажитого до Кабулу, залишаючи собі не більше 20-30% доходу? Переконаний, що наврядче серед терористів знайдуться такі свідомі державники, які віддаватимуть сотні мілйонів наркогрошей в центр. А якщо так, то черговий прихід талібів до влади буде ще коротшим ніж 5-річний попередній термін. 2-3 роки і Талібан з’їсть себе сам!
 
 
Тому загравання з новою владою Афганістану це для Європи лише неелегантні реверанси, бо будь-який аналітик легко пояснить, що існування Афгану тепер цілком залежіть від основного спонсора руху Талібан - Піднебесної. А Китай це найпотужніший геополітичний гравець і він гратиме своїми оловяними солдатиками до самого кінця, послаблюючи конкурентів і посилюючи власні позиції: стратегічні, економічні, військові.
 
 
А що ж там Сполучені Штати, які фактично і заварили усю цю кашу? Джо Байден заявив, що не жалкує про своє рішення вивести американські війська з Афганістану. Мовляв, ми і так витратили на військову місію в Афгані понад один трильйон доларів. Це тільки на місію, не враховуючи усього іншого.
 
Для порівняння, за 30 років нашої незалежності США витратили на України в сотні разів менше, хоча і населення у нас більше, і промисловість міцніше, і народ лояльніше, і цінності ніби ближчі. Але то таке. Як то кажуть дякуємо і на тому.
 
 
Сподіваюся лише, що 12 українських військових, які досі перебувають у Афганістані, доберуться додому благополучно. А якщо ні, то скажемо Байдену - спасибі дєду за пабєду!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ
День пам'яті, кажете? Ми добре пам'ятаємо і Голодомор, і жертви Другої світової, і Бучу, і Маріуполь
Якою б не була ціна перемоги, усе буде помножено на 10 і забрано у росії без перешкод
Заради нашої перемоги, заради єдності і монолітності слід прикусити собі язика і бити спільного ворога, а не опонента