[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дезактивація п’ятої колони Кремля є терміновою потрібною України і питанням її виживання

Дезактивація п’ятої колони Кремля є терміновою потрібною України і питанням її виживання
На сайті Уряду Великої Британії оприлюднено інформацію Британської розвідки, згідно з якою, РФ розглядає варіант заміни Зеленського на... Євґєнія Мураєва. 
 
Росіян влаштовує його вік, 45 років, зв‘язки з «Партією Регіонів» та місто народження - Харків.
 
Окрім того, британці рапортують, що російські спецслужби знаходяться на постійному контакті з Сєрґєєм Арбузовим, Андрєєм Клюєвим, Ніколаєм Азаровим та Владіміром Сівковічєм, на якого США 21.01.2022 наклали персональні санкції.
 
За словами британської розвідки, у деяких з цих втікачів є контакти з російськими розвідниками, які зараз планують широкомасштабний напад на Україну, що, як на мене свідчить про те, що ці апологети Януковіча допомагають ворогу, (що не дивно).
 
Власне, для мене у всій цій інформації немає майже нічого такого «УХ!». Я хотів би поговорити про наступне:
 
Мураєв ДАВНО розглядався росіянами як свій «топ-політик». Бойко і Мєдвєдчук вже старі, їхній електорат також, а росіянам потрібна молодь, власне її і має залучати до проросійських лав Мураєв, якому 45.
 
Мураєв вже встиг прокоментувати «Странє» інформацію британців словами про те, що у нього в РФ заарештовані рахунки і він там під санкціями через конфлікт з Мєдвєдчуком... ПФФФФ... Це він аудиторії «Страни» може розповідать про санкції і конфлікт, але не нам з вами.
 
Річ у тім, що так працюють спецслужби: формується список «небажаних», оприлюднюється, всі себе шукають і радіють, якщо знаходять, бо бути ворогом РФ - почесно. Та от серед достойників, СПЕЦІАЛЬНО вписують 1-2 абсолютно незрозумілих прізвища. Це - «консерви». До них ніхто не пред‘являє претензій, адже вони в шановному списку, а насправді вони і є «умовний Мураєв». Так це працює. І Мураєв «працює»...
 
І отут хочеться вчергове повернутися до теми телеканалу «НАШ»: петиція щодо його заборони НАБРАЛА необхідну кількість голосів на сайті Президента України. Де реакція?
 
Чи може наша розвідка знала про плани РФ щодо Мураєва, доповіла Зеленському, а той не хоче конфронтації з росіянами, (як завжди), чи що...?
 
Багато питань поки без відповіді, та зрозуміло одне: в світлі небувалого загострення військово-політичної ситуації у нашому географічному регіоні, і, як наслідок, зростання напруги в усьому Цивілізованому Світі нам, Україні, терміново потрібно вирішувати питання дезактивації п’ятої колони Кремля на всіх рівнях. Починаючи від влади - закінчуючи «таксистом-какая разніца».
 
Потрібен жорсткий, комплексний підхід до цієї проблеми, яка давно і глибоко в‘їлася в тіло нашої Держави.
 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика