[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дезактивація п’ятої колони Кремля є терміновою потрібною України і питанням її виживання

Дезактивація п’ятої колони Кремля є терміновою потрібною України і питанням її виживання
На сайті Уряду Великої Британії оприлюднено інформацію Британської розвідки, згідно з якою, РФ розглядає варіант заміни Зеленського на... Євґєнія Мураєва. 
 
Росіян влаштовує його вік, 45 років, зв‘язки з «Партією Регіонів» та місто народження - Харків.
 
Окрім того, британці рапортують, що російські спецслужби знаходяться на постійному контакті з Сєрґєєм Арбузовим, Андрєєм Клюєвим, Ніколаєм Азаровим та Владіміром Сівковічєм, на якого США 21.01.2022 наклали персональні санкції.
 
За словами британської розвідки, у деяких з цих втікачів є контакти з російськими розвідниками, які зараз планують широкомасштабний напад на Україну, що, як на мене свідчить про те, що ці апологети Януковіча допомагають ворогу, (що не дивно).
 
Власне, для мене у всій цій інформації немає майже нічого такого «УХ!». Я хотів би поговорити про наступне:
 
Мураєв ДАВНО розглядався росіянами як свій «топ-політик». Бойко і Мєдвєдчук вже старі, їхній електорат також, а росіянам потрібна молодь, власне її і має залучати до проросійських лав Мураєв, якому 45.
 
Мураєв вже встиг прокоментувати «Странє» інформацію британців словами про те, що у нього в РФ заарештовані рахунки і він там під санкціями через конфлікт з Мєдвєдчуком... ПФФФФ... Це він аудиторії «Страни» може розповідать про санкції і конфлікт, але не нам з вами.
 
Річ у тім, що так працюють спецслужби: формується список «небажаних», оприлюднюється, всі себе шукають і радіють, якщо знаходять, бо бути ворогом РФ - почесно. Та от серед достойників, СПЕЦІАЛЬНО вписують 1-2 абсолютно незрозумілих прізвища. Це - «консерви». До них ніхто не пред‘являє претензій, адже вони в шановному списку, а насправді вони і є «умовний Мураєв». Так це працює. І Мураєв «працює»...
 
І отут хочеться вчергове повернутися до теми телеканалу «НАШ»: петиція щодо його заборони НАБРАЛА необхідну кількість голосів на сайті Президента України. Де реакція?
 
Чи може наша розвідка знала про плани РФ щодо Мураєва, доповіла Зеленському, а той не хоче конфронтації з росіянами, (як завжди), чи що...?
 
Багато питань поки без відповіді, та зрозуміло одне: в світлі небувалого загострення військово-політичної ситуації у нашому географічному регіоні, і, як наслідок, зростання напруги в усьому Цивілізованому Світі нам, Україні, терміново потрібно вирішувати питання дезактивації п’ятої колони Кремля на всіх рівнях. Починаючи від влади - закінчуючи «таксистом-какая разніца».
 
Потрібен жорсткий, комплексний підхід до цієї проблеми, яка давно і глибоко в‘їлася в тіло нашої Держави.
 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика
Важлива ремарка напередодні можливого вторгнення: за що торгується Кремль
Тіна Кароль виступила в етері грузинської версії шоу «Танці з зірками». Не російською!
Атомна авіаносна ударна група ВМС США буде поблизу України на випадок вторгнення