[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

99,9% росіян це нелюді, неуки і дикуни, яких виправить тільки могила

99,9% росіян це нелюді, неуки і дикуни, яких виправить тільки могила
Колись за пост про масові ґвалтування німкень красною армією у 1945 році мене забанили у Facebook на місяць. Але політика ФБ то окрема тема, мова про наших пересічних громадян з Харкова, Запоріжжя, Чернігова і київських околиць.
 
У мене тоді під дописом були сотні гнівних коментів з образами і матюками від нашої доморощеної вати, мовляв, мої пости то вигадки, неправда і наклеп - воїни СРСР були сама чемність і все таке інше, навіть Берлін не бомбили, то все британська і американська авіація.
 
Так от, шановні співгромадяни, ті, хто обстрілюють ваші житлові будинки, хто спалює ваші хати, ґвалтує ваших жінок і дочок це нащадки тих самих «асвабадітєлєй», які гвалтували і вбивали 10-річних німецьких дівчат у Дрездені, Потсдамі, Вюнсдорфі, Берліні і тд.
 
Це не якісь нові виродки, а той самий генетичний непотріб, який зганьбив перемогу поневолених більшовиками народів СРСР у Другій світовій війні.
 
Отже, нехай це буде наукою для всіх зазомбованих московською пропагандою осіб. Навчіться дивитися правді у вічі.
 
Росіяни (99,9%) це нелюді, неуки і дикуни. А у нашому випадку ще й істоти, перетворені на звірів, яких виправить тільки могила.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Між де-юре і де-факто: півроку Євросоюз плаче за російським газом як наркоман за дозою
Мова має значення і завжди на часі: пара слів про мовне питання під час війни
Чому з усіх світових культур захисники Пушкіна вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера?
Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ