[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленського зможе перемогти тільки новий кандидат, якого готові підтримати українці

Зеленського зможе перемогти тільки новий кандидат, якого готові підтримати українці

Багато людей за звичкою живуть у своєму інформаційному міхурі і не готові побачити реальну картину світу.

Є величезна кількість тих, хто не розуміє чому Зеленський може перемогти у другому турі Порошенко, Тимошенко або Бойко, якби вибори проходили сьогодні, адже неозброєним поглядом видно всі провали і слабкості Зеленського, який став реально найгіршим з усіх президентів.

Прихильники цих політиків не розуміють, що за їх кумирів не хоче голосувати більшість українців.

Тому поки що Зеленський виграє у всіх у другому турі, враховуючи те, що він і його оточення загрузли в брехні, корупції і скандалах.

Якщо взяти того ж Порошенка, то все ще велика кількість проєвропейськи налаштованого електорату не хоче голосувати за нього.

А якщо до другого туру вийде Зеленський і Бойко, про що зараз марять у вологих мріях на Банковій, то весь промайданний електорат, скриплячи серцем, проголосує за Зе, або частина не прийде на вибори. Але точно не за Бойко.

Звідси напрошується висновок - Зеленського зможе перемогти новий кандидат, якого готові підтримати українці.

Той, хто подарує їм надію і запропонує план. Хтось не зі старої гвардії і не з нових гумористів. Той, хто зможе об'єднати навколо себе, як лідерів громадської думки, так і професіоналів, які зможуть переконати суспільство, що їм під силу те, що люди наївно чекали від Зеленського, у якого не було ні плану дій, ні команди, ні розуміння, як працює держава.

Той за ким не буде шлейфа з корупції і олігархів. А значить повинен з'явитися новий проєкт. Проєкт, в який повірять різні люди і який дасть Україні шанс. Тому що із Зеленським у України майбутнього немає. Є лише жалюгідне існування.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Давно Черкащиною не керував такий компетентний і досвідчений керівник як Скічко
Про конфлікт Зеленького з КСУ
Зелена кар'єра або соціальний ліфт від Зеленського
Даю шмигальйон відсотків, що до подібних маніпуляцій ЄС ніколи не опуститься