[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!

«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди українським захисникам і захисницям, яких звільнили з російського полону. Серед них — парамедик Катерина Поліщук («Пташка»), яка до останнього боронила «Азовсталь» у Маріуполі. Вона написала емоційний пост, у якому позитивно та з пошаною висловилася про Зеленського. Після цього її почали хейтити.
 
З якого переляку?
 
Хейтять ті, хто не воював. Я навіть не про захист "Азовсталі", а взагалі про участь у військових діях. «Пташка» прйшла через пекло Азовсталі та полон. Пройшла через таке, що більшість хейтерів уявити не може, не то що пройти через це. Пройшла, вижила і залишилася людиною. Зі своїми симпатіями та поглядами. Але вона наша. Вона українка, яка виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Вона не зрадила присязі!
 
Так з якого переляку її хтось хейтить за її політичні прихильності? Люди, вы йоду далися? Схаменіться і стуліть пельку. Майте повагу до людини, до воїна, до громадянина. І взагалі майте повагу один до одного.
 
 
Я критикуючи владу, будь-яку владу, завжди підкреслюю і добрі справи влади, якщо вони є! Але я критикую ганебні дії або бездіяльність, а не прихильність до політичної сили чи поглядів. Виключення з цього правила, якщо погляди та політсили антиукраїнські.
 
Кожному, хто хоч трохи знайомий з єврейською традицією, відомо що у євреїв за всю їх багаторічну історію було лише два храми. І зруйновано було два храми. Євреї вважають, що Б-г вирішив так покарати їх. «Чому було зруйновано Перший храм? Через три гріхи: ідолопоклонства, розпусти та кровопролиття. Чому ж було зруйновано Другий храм, під час існування якого займалися Торою, дотримувалися заповідей, робили добрі справи? Через безпричинну ворожнечу між євреями, яка – як три гріхи, разом узяті: ідолопоклонство, розпуста та кровопролиття».
 
Тож, якщо не хочете, щоб нас всіх жорстко покарали за безпричинну ворожнечу, то закінчуйте ці ганебні традиції! Бо виходить так, що нам і ворогів не треба, бо ми один одному чуби деремо.
 
Катерина Поліщук, мої вітання з нагородою. Це найменше визнання, яке може проявити Україна! Дякую, що ви є!
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!
Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту