[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?

 Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
Мене відверто дратують люди, які з 100% перемоги намагаються зробити зраду, а у позитиві бачать негатив. Вони навіть про Ісуса сказали б, що той по воді ходив тому, що не вмів плавати. Вмів би плавати, то не ходив би, а так в нього немає варіантів.
 
Днями видання "The New York Times" повідомило про те, що Головком ЗСУ Генерал Валерій Залужний отримав 1 мільйон доларів США у спадок від громадянина США українського походження Григорія Степанца. Але Залужний на залишив собі ці гроші, а відмовившись вступати у права, передав їх на рахунок ЗСУ.
 
Також з'явилися дописи, що це піар або що не всі гроші були віддані ним ЗСУ.
 
От як відноситися до такого?
 
Більшість людей вважає цей вчинок гідним та пишається, що український Головком так вчинив. І все ж немало тих, хто
намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
 
Почали писати, що він отримав гроші саме для ЗСУ і не міг щось інакше зробити. Брехня! Ось скрин с заповіту, де прописана сума для Залужного. Він третій у тому заповіті.
 
 
І саме він вирішував, куди та скільки перевести - все на ЗСУ. Це його особистий вибір і він показує його пріоритети. Тому мені дивно читати будь-яки мерзотні намагання применшити та спаплюжити те, що зробив Залужний.
 
Так роблять або під замовлення, або коли по собі міряють інших. Люди часто звинувачують когось у тому, що їм зрозуміло, прийнятно та щоб вони зробили самі. Не треба так робити.
 
Треба брати приклад з Залужного. І не тільки у цьому. А свої фобії, комплекси та марні уяви краще залишити при собі і не звинувачувати в них когось іншого. 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!
Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту