[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленський добре розуміє, що порушив закон і тепер йому конче необхідний другий термін

Зеленський добре розуміє, що порушив закон і тепер йому конче необхідний другий термін

У п'ятницю, в кінці програми Шустера, був один момент, на який ніхто особливо не звернув увагу. Я чекав, що фінальний діалог Юрія Бутусова з секретарем РНБО Олексієм Даніловим приверне увагу експертів. Але, промоніторивши наш інформаційний простір, зрозумів, що цей момент майже всіма упущений. А дарма.

Так ось, Юра сказав про те, що глава Офісу президента Андрій Єрмак, брехавший про "вагнерівців", і перший заступник Секретаря РНБО Руслан Демченко повинні потрапити під кримінальну відповідальність за провал спецоперації із захоплення "вагнерівців". І вони повинні нести відповідальність. Тут по екрану побігли вже титри і Юра закінчив про те, що може РНБО накладе на них санкції. І ось тут сталося головне. Я б навіть сказав, що прозвучала надважлива щира фраза від секретаря РНБО. Він сказав:

"У нас всі фахові люди, що стосується української розвідки. Шановні друзі! Ми не є суд для того, щоб з вами безапеляційно робити такі заяви. Якщо будуть відповідні органи займатися цими справами та дадуть нам відповідь, тоді ми можемо з вами только казати, хто є хто. І хто чим займається!"

Ось тут у мене настав когнітивний дисонанс. Він точно знає, що тільки суд може визначити вину громадянина. І в той же час, без рішення суду, Зеленський може називати людей контрабандистами, злочинцями або ким завгодно. А Єрмака без суду не можна ???

Це означає, що на Медведчука, якого я на дух не переношу, можна накладати санкції та влаштовувати на цьому піар-шоу, а на Єрмака, який такий же слуга Кремля, не можна? Все знову за Оруеллом? Всі тварини рівні, але деякі рівніші.

Але найголовніше, що секретар РНБО своїми словами підтвердив, що він-то добре розуміє незаконність цієї історії і знає, що лише суд може виносити рішення про те, чи людина - злочинець, чи ні, зчинила вона злочин чи ні. І в той же час Зеленський вирішив собою підмінити суд. Це вже склад злочину. І багато в оточенні президента, з криворізьким юридичним дипломом, розуміють це. А може і сам Зеленський вже розуміє, що неодноразово порушив закон і тепер йому другий президентський термін потрібен, щоб не отримати перший, але вже за рішенням суду. Так що історія стає все цікавіше і цікавіше.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Разумков проявив не просто волю, а бажання дотримуватися суті парламентаризму
Про історичну зустріч Іоанна Павла II і головного рабина Ізраїлю Ісроеля Меїра Лау
Важливість візиту до України Патріарха Варфоломія важко переоцінити
В чому наша кардинальна відмінність від афганців? І від сепарів