[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зелена кар'єра або соціальний ліфт від Зеленського

Зелена кар'єра або соціальний ліфт від Зеленського

Вчора Кабмін схвалив кандидатуру Олександра Скічко на посаду голови Черкаської ОДА. Красава! Удачі на новому терені 29-річному держчиновнику!

Ще 2 роки тому він був шоуменом і вів корпоративи, вчора був вже "слугою народу" і членом української делегації в ПАРЄ, але правда нічим ефективним не запам'ятався. І це не завадило йому вже сьогодні стати главою області. Шикарна кар'єра.

Саме час розповідати не про американську мрію, а про українську. Але ця історія показує, що Україна в надійних, досвідчених і компетентних руках. Але це не точно. А область ... Її трохи шкода. Ну, подивимося, що з нею буде.

І залишається ще одне питання, на яке немає відповіді. Чи захочуть наступного тижня слуги позбавити мандата Скічко, як це вимагає закон? Тому що якщо вони поставлять на голосування позбавлення його мандата і проголосують, то вибори таки відбудуться в останню неділю березня. А якщо не ставитимуть на голосування, то вибори будуть лише в жовтні. У другому варіанті округ залишиться без депутата до жовтня.

Але це може збентежити лише виборців, а не "слуг". Тому що всі соцопитування показують, що кандидат від Зеленського гарантовано програє там. Наїлися виборці Черкащини і "кінця епохи бідності" і всього іншого. А слуг лякає черговий програш на виборах.

Ось і подивимося, що для Зеленського важливіше - права виборців або власні інтереси, за яких вибори йому не потрібні. І відповідь на це питання скоро дізнаємося. Я ставлю на те, що вибори відтягнуть на жовтень. Тому що, дивлячись на рейтинги і соцопитування страшно "слугам" їх проводити навесні. Дуже страшно.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Зеленського зможе перемогти тільки новий кандидат, якого готові підтримати українці
Давно Черкащиною не керував такий компетентний і досвідчений керівник як Скічко
Про конфлікт Зеленького з КСУ
Даю шмигальйон відсотків, що до подібних маніпуляцій ЄС ніколи не опуститься