Збитки, завдані ураганом «Мілтон» у США, становлять приблизно 50 мільярдів доларів

Збитки, завдані ураганом «Мілтон» у США, становлять приблизно 50 мільярдів доларів

Президент США Джозеф Байден із посиланням на експертів повідомив, що збитки, завдані ураганом «Мілтон» у штаті Флорида, становлять приблизно 50 мільярдів доларів. Про це американський лідер повідомив під час виступу з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс, оцінюючи реагування федерального уряду на урагани "Мілтон" і "Гелен", пише VOA з посиланням на пресслужбу Білого дому.

Байден зазначив, що угаган «Мілтон» залишив понад 3 мільйони людей без світла, однак завдяки зусиллям 50 тисяч енергетиків із 43 штатів, а також з Канади, наразі вдалося відновити електропостачання для мільйона споживачів.

«Найближчими днями й тижнями ми з президентом Байденом подбаємо про те, щоб постраждалі громади отримали ресурси, необхідні не лише для боротьби з ураганом, але й для відновлення», – заявила Гарріс.

Щонайменше 11 людей загинули в результаті урагану «Мілтон», який спричинив торнадо по всій Флориді.

Ураган пронісся над штатом пізно ввечері в середу, а потім увірвався в Атлантичний океан. Буревій повалив дерева, лінії електропередач та зруйнував дах бейсбольного стадіону. Близько трьох мільйонів будинків і підприємств були знеструмлені.

За даними місцевої влади, пʼятеро людей загинули в окрузі Сент-Люсі, троє – в окрузі Волузія, двоє – в Санкт-Петербурзі і один – в місті Тампа. Міністр внутрішньої безпеки Алехандро Майоркас заявив журналістам, що смерті були спричинені торнадо, викликані ураганом.

Американські медіа писали, що у середу Національна метеорологічна служба випустила 126 попереджень про торнадо по всьому штату, що є найбільшою кількістю попереджень за один календарний день за всю історію спостережень, починаючи з 1986 року.

У вересні в США вирував ураган «Гелен». Він викликав сильні повені у штатах Флорида, Джорджія, Північна та Південна Кароліна. Понад 200 людей у шести штатах загинули.

Український Дощ писав раніше, що з понеділка, 14 жовтня, столиця розпочне опалювальний сезон для лікарень, шкіл, дитячих садків та інших закладів соціальної сфери міста.  

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
МЗС Молдови викликало російського посла та вручило йому пляшку забрудненої води з Дністра
Екологія
МЗС Молдови викликало російського посла та вручило йому пляшку забрудненої води з Дністра
Удар РФ по Дністровській ГЕС не є випадковим...
У Польщі через сильні морози дві людини замерзли на смерть у своїх квартирах
Екологія
У Польщі через сильні морози дві людини замерзли на смерть у своїх квартирах
Загальна кількість померлих від холодів за час поточного опалювального сезону у Польщі вже перевалила за 40....
На острові біля Англії пропонують жити безкоштовно за однієї умови
Екологія
На острові біля Англії пропонують жити безкоштовно за однієї умови
Острів Скомер — це острів морських птахів площею 2,92 кв. км біля Пембрукширу...
Аномальні морози в Україні: коли очікувати потепління?
Екологія
Аномальні морози в Україні: коли очікувати потепління?
Сильні морози в Україні поступово слабшатимуть, але різкого потепління синоптики не прогнозують...
Гренландія є унікальною для всієї планети - вчений Джонатан Пол
Екологія
Гренландія є унікальною для всієї планети - вчений Джонатан Пол
Під крижаним покривом острову ховається дещо вражаюче: одні з найбагатших запасів природних ресурсів у світі...