[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Заява радника секретаря РНБО Сивохо. Просто мрак. Що далі?

Заява радника секретаря РНБО Сивохо. Просто мрак. Що далі?

Свіжа заява радника секретаря РНБО Сивохо:

«Наша команда вже зараз працює над створенням Національної платформи примирення і єдності. Ми залучаємо міжнародних фахівців-практиків з рішення військових конфліктів, аналізуємо досвід Ірландії, Боснії та інших країн. Так легше знайти найбільш правильні і вже перевірені варіанти вирішення конфліктів - і перекласти цей досвід на наші ситуацію, ментальність і сприйняття», - зазначив Сивохо.

Кого на «національну платформу примирення» будемо запрошувати? Російський спецназ, який захоплював Верховну Раду Криму? Гіркіна, який починав війну на Донбасі? Російських «відпускників»? Українці з українцями мають примирюватися?

Кремлівські пропагандисти можуть відкорковувати шампанське — їх мантра про «гражданскій конфлікт» вже звучить в заяві офіційного представника РНБО України.

Радник секретаря РНБО вже відкрито говорить про Боснію як приклад для України. Нагадаю — Боснія існує як конфедерація з двох (реально трьох) частин, які де-факто є незалежними утвореннями. Країна паралізована, знаходиться під повним зовнішнім управлінням і як єдина держава існує лише на папері.

Просто мрак. Що далі?

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Вчора три відморозки серед білого дня у Києві вбили свободівця Олексія Щербину
Московським патріархатом взагалі не займаються відповідні державні служби
Українська та російсько-імперська ідентичність не можуть співіснувати на одному просторі
Перемога неймовірно посилить позиції України: частина політичних еліт Європи цього побоюється