[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

За цієї влади у Києві нічого не зміниться на краще

За цієї влади у Києві нічого не зміниться на краще

Коли я кажу, що проблеми сміття і екології в Києві вкрай гострі, а влада їх ігнорує, то часто чую, що є проблеми і важливіші. Тоді терпіть і не скаржтеся. За цієї влади нічого не зміниться на краще.

Будуть і далі дерибанити київську землю, забудовувати зелені зони і ігнорувати проблеми до крайньої точки.

Наприклад, пожежа в Дарницькому районі Києва, де вже другий день горить сміттєзвалище - це ігнорування київським керівництвом існування самого звалища. В результаті на вулиці Колекторній другу добу гасять пожежу площею близько 2000 кв. м.

Через пожежу задимлено багато районів Києва. Рятувальники просять не виходити на вулицю без потреби і не відкривати вікна. Багато хто не відправили дітей до школи.

Загалом, навіщо дійсно займатися екологічними і економічними проблемами Києва, коли можна системно піаритися на освоєнні бюджету, робити проєкти за завищеними цінами і банально займатися питаннями забудовників, а не створенням комфортних умов для життя киян.

Потім не дивуйтеся таким проблемам, нескінченним пробкам і зростанню дискомфорту від життя у Києві.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
<
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Даю шмигальйон відсотків, що до подібних маніпуляцій ЄС ніколи не опуститься
Міністра, який образливо вислювався про українців, відправили у відставку. Дякую!
В ОП хочуть малювати результати виборів, як малює Лукашенко в Білорусі?
Що ми таки втратили? Тільки без жартів