[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ

Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ
Пояснюю тим заблудшим душам, які попри очевидність хибності їхнього вибору, продовжують ходити до промосковських попів: організація, яку ви підтримуєте своєю участю і грошима, створена не громадою вірян і не Вселенським патріархатом, а народним комісаріатом внутрішніх справ СРСР за наказом Йосипа Сталіна.
 
Восени 1943 року горезвісний "вождь народів" зібрав у Кремлі виживших у ГУЛАГу представників російського церковного кліру і офіцерів НКВС та доручив створити ідеологічну структуру, яка б контролювала і направляла свідомість мас, які під час війни жадали моральної і духовної підтримки.
 
Так зародилася так звана РПЦ, яку нині очолює генерал контррозвідки гундяєв - патріарх Кирил.
 
Так звана Українська православна церква московського патріархату не є українською ані за суттю, ані за духом, це плоть від плоті російська ідеологічна структура, в якій ряджені офіцери спецслужб росії керують масами легковірних шукачів церковного бога, привласнюючи їхнє майно, а головне - свідомість.
 
Так, не всі попи упц мп є кінченими українофобами, є просто банальні кар’єристи, які Словом Божим тупо заробляють собі на хліб з маслом і хатинкою десь у тихому містечку. Але у великих містах немає промосковських попів, які б не працювали з російськими кураторами.
 
Вони не мають нічого спільного не тільки з Богом і Його церквою, а й з Україною і її народом.
 
Вони поки що сидять у розкішних приміщеннях національних пам’яток культури і архітектури, і дурять голови несвідомих громадян.
І якщо ви попри все, продовжуєте ходити, наприклад, до Лаври, бо там красиво, знайте, красиво там, де історична правда, де народна справедливість, де український дух і де Всесильний Бог, який благословив цю землю через апостола Андрія дві тисячі років тому. Землю, яка пізніше стала Київською Руссю, а зрештою - Україною.
 
І поки не пізно, починайте закликати вашу громаду до переходу в ПЦУ, адже це єдина помісна православна церква в Україні, яка має Томос від Вселенського патріархату, а не прямий зв'язок з Лубянкою і підпорядкування РПЦ з генералом гундяєвим.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Мова була і залишається зброєю. Тим більше в умовах запеклої інформаційної війни
Між де-юре і де-факто: півроку Євросоюз плаче за російським газом як наркоман за дозою
Мова має значення і завжди на часі: пара слів про мовне питання під час війни
Чому з усіх світових культур захисники Пушкіна вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера?