Яке щастя: Путін зняв санкції з трьох українських підприємств

Яке щастя: Путін зняв санкції з трьох українських підприємств

14 жовтня президент РФ Володимир Путін на нараді з членами уряду погодився з пропозицією прем'єр-міністра Михайла Мішустіна дозволити трьом українським підприємствам постачати свою продукцію в РФ.

Також країна-агресор заявила, що Москва готова до відновлення повноформатного взаємодії з Києвом з питань економічного співробітництва. Про це повідомляє російський ТАСС.

"Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку", - заяив Путін.

Дозвіл буде надано компанії "Брацлав", Барському машинобудівному заводу і Рубіжанському картонному комбінату.

Путін в ході наради також заявив, що Росія готова до відновлення повноформатного взаємодії з Україною з питань економічного співробітництва.

"Не ми вводили ці обмеження, всі дії з нашого боку носять тільки відповідний характер. Ми завжди готові до відновлення повноформатного взаємодії з Україною", - сказав російський президент.

Довідка:

Компанія "Брацлав" - єдине на сьогоднішній день підприємство в Україні, яке займається науковими дослідженнями, розробкою і конструюванням, випуском, монтажем і обслуговуванням обладнання для виробництва молока. Заснована в 1985 році. Розташовується в однойменному райцентрі на Вінниччині. Продукція поставляється в 20 країн. Контрольний пакет акцій компанії належить її засновникові Миколі Михайленку та його синові Петру.

Барський машинобудівний завод (місто Бар Вінницької області) засновано в 1930 році. Зараз випускає опалювальні котли, запасні частини і деталі до технологічного устаткування харчової промисловості радянського виробництва, обладнання для хлібної, кондитерської та консервної промисловості, а також лінії з розливу вино-горілчаних і безалкогольних напоїв та інших рідких харчових продуктів. Голова правління - Ілля Лук, голова наглядової ради -Геннадій Лук.

Рубіжанський картонно-тарний комбінат працює з 1991 року. Розташований в місті Рубіжне Луганської області. Спеціалізується на випуску складових для гофрокартону і його переробці в гофротару (в тому числі, в ящики для важких вантажів), а також картону-основи для гіпсокартону Станом на четвертий квартал 2016 року комбінат перебував у власності компаній DS Smith Ukraine Ltd. (Великобританія) і Кomelinco Trading Ltd. (Кіпр), кожна з яких володіла рівними пакетами по 49,59% акцій.

Нагадаємо, на початку жовтня нардеп Верховної Ради і кум Путіна Віктор Медведчук був в Кремлі і попросив Путіна зняти санкції РФ з низки українських підприємств. В свою чергу, РФ після "допомоги" українським підприємтствам і "першого кроку доброї волі", виставила на аукціон вкрадене майно України в анексованому Криму, а саме легендарний винзавод "Массандра".

Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
У Києві відбувся перший аукціон з продажу землі
Економіка
У Києві відбувся перший аукціон з продажу землі
У Києві почали проводити земельні торги. Перший дохід - 3,4 млн грн...
Україна не отримає транш МВФ: в НБУ назвали причину
Економіка
Україна не отримає транш МВФ: в НБУ назвали причину
МВФ не надасть Україні другий транш у цьому році, Переговори про новий транш будеть не раніше весни 2021 року...
Держборг України зріс на 350 млрд з початку року
Економіка
Держборг України зріс на 350 млрд з початку року
Державний борг України, у першу чергу, зріс на 17% у 2020 році через девальвацію гривні, кажуть у Рахунковій палаті...
Якщо завтра локдаун: що буде з економікою України?
Економіка
Якщо завтра локдаун: що буде з економікою України?
Друга хвиля коронавірусу закриває на локдаун одну країну за іншою. Що буде з економікою, хто постраждає найбільше та чи є у влади України план?...
У Великій Британії почався спад економіки - найбільший за останні 300 років
Економіка
У Великій Британії почався спад економіки - найбільший за останні 300 років
На докризовий рівень економіка країни зможе повернутися не раніше кінця 2022 року...