Окупанти виставляють на аукціон український завод в Криму

Окупанти виставляють на аукціон український завод в Криму

Один з найстаріших українських винзаводів - легендарна «Массандра» - буде виставлений на аукціоні і проданий до кінця року.

Про це повідомляє krymr.com.

Російська влада Криму збирається продавати знаменитий український винзавод «Массандра» на аукціоні. Про це в ефірі телеканалу «Крим 24» повідомив заступник міністра сільського господарства Криму Сергій Петелін.

«Ціна буде формуватися незалежним оцінювачем. Мінмайна найме оцінювача, який має відповідну ліцензію, і буде сформована початкова ціна. Процедура буде у вигляді аукціону. А зараз ціна не визначена », - повідомив Петелін.

Він додав, що сума в 3,6 млрд рублів, про яку говорять в ЗМІ, це статутний капітал, але не стартова ціна для продажу.

«Хочу відзначити відразу: це ціна не має ніякого відношення до тієї ціни, за якою буде продаватися« Массандра »і по якій її куплять. 3,6 млрд - це розмір статутного капіталу акціонерного товариства «Массандра», - зазначив чиновник.

Російський парламент Криму 27 травня вніс винзавод «Массандра» в «об'єкти, що підлягають приватизації шляхом перетворення в господарське товариство». У підконтрольному Кремлю Міністерстві майнових і земельних відносин півострова тут же вказали на те, що «в даний час» не збираються приватизувати винзавод.

Минулого тижня повідомлялося, що Виробничо-аграрне об'єднання (ПАТ) «Массандра» було акціоноване.

Після анексії Криму український держконцерн «Массандра» був оголошений власністю Управління справами президента Росії. На материковій Україні продовжує діяти держконцерн «Національне виробничо-аграрне об'єднання« Массандра », власником якого є Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабміну України.

У березні 2014 року в включеному Росією Криму «націоналізували» близько 480 підприємств і організацій. Україна подала позови в міжнародні суди, де вимагає в якості компенсацій не тільки гроші, але і російське закордонне майно.

Як писав Український Дощ, Росія намагається присвоїти собі суто українську страву через усі засоби інформаціїї, а все через те, що Україна готова офіційно заявити про свої права на борщ на рівні міжнародного визнання.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Фінляндія припиняє обслуговування інтернет-кабелю росії, через який йде 70% трафіку
Економіка
Фінляндія припиняє обслуговування інтернет-кабелю росії, через який йде 70% трафіку
Фінляндія з 2027 року припинить обслуговувати частину опор ліній електропередач...
росія знищила великий молокозавод в Україні: виробництво повністю зупинено
Економіка
росія знищила великий молокозавод в Україні: виробництво повністю зупинено
Останній удар став фатальним для підприємства...
Майже 100 млрд гривень: українці за перше півріччя 2026 року купили авто на рекордну суму
Економіка
Майже 100 млрд гривень: українці за перше півріччя 2026 року купили авто на рекордну суму
Понад 70% імпорту припало на вживані машини, а найбільше автомобілів завезли зі США...
За якого курсу долара депозити стануть невигідними: українцям назвали умови
Економіка
За якого курсу долара депозити стануть невигідними: українцям назвали умови
Українці встановили новий історичний рекорд інвестицій в ОВДП (облігації внутрішньої державної позики)...
Оборонний завод в Києві розпилили на металобрухт заради елітних авто: гендиректору оголошено підозру
Економіка
Оборонний завод в Києві розпилили на металобрухт заради елітних авто: гендиректору оголошено підозру
В Україні викрили керівництво державного оборонного підприємства на його знищенні...