[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Як очистити свій iPhone, щоб знищити коронавірус та інші мікроби?

Як очистити свій iPhone, щоб знищити коронавірус та інші мікроби?

В той час як люди по всьому світу вживають додаткових запобіжних заходів для запобігання зараження коронавірусом, таких як постійне миття рук, носіння масок і уникнення великих натовпів, є один предмет, яким майже всі користуються, але мало хто забуває постійно його чистити. Це - ваш смартфон.

Навіть якщо ви регулярно протираєте дверні ручки і вимикачі світла, постійно миєте руки і більше не ручкаєтеся, вам наврядче прийде в голову ретельне очищення смартфона щодня. А було б слід, оскільки це пристрій ви тримаєте в руці цілий день і постйно підносите до обличчя.

До початку спалаху коронавірусу виробники смартфонів радили своїм споживачам уникати використання дезінфікуючих серветок або спреїв на своїх пристроях, аби не пошкодити покриття на сенсорних екранах. Apple, зокрема, порадив власникам iPhone, аби очистити свої телефони, просто використовувати звичайну тканину, змочену водою.

А такі моделі як iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max можна почистити звичайною ганчірки та теплою мильною водою, повідомляє Apple.

Проте, коли коронавірус пійшов у наступ по всьому світу, компанія Apple змінила свої вказівки. Зараз компанія каже, що ви можете використовувати серветку з 70% ізопропіловим спиртом або серветку Clorox для очищення ваших iPhone.

Компанія також радить, що не слід використовувати хлорне вапно, яке може серйозно пошкодити ваш телефон. Також слід уникати дезінфекції очищувачів у порти телефону, що може спричинити додаткову шкоду, як гадждету, так і сім-картці.

Різні дослідження виявили, що телефони переносять бактерії практично з усього, чого ви торкаєтесь. І, враховуючи, що люди використовують свої телефони у ванній кімнаті, деякі телефони також мають калові маси на собі.

Досі не існує повного розуміння того, як довго коронавірус може виживати на поверхні телефона. Всесвітня організація охорони здоров'я каже, що вірус може жити години або навіть дні поза тілом, тому чистити телефон абсолютно необхідно.

Але якщо ви ще не чистите свій телефон хоча б дезінфікуючою серветкою, то слід почати це робити негайно і продовжувати це робити ще довгий час після того, як коронавірус зітреться з задньої панелі вашого iPhone. 

Зрештою, не обов'язково прикладати телефон до обличчя, медики радять усім віднині користуватися спікерфоном

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Лікарі видалили чоловікові найбільшу селезінку в історії
Медицина
Лікарі видалили чоловікові найбільшу селезінку в історії
В найширшому місці обхват селезінки склав 45 сантиметрів, вага - 12,14 кілограма, що становило понад 12 відсотків від ваги тіла пацієнта
...
Американські вчені отримали перші результати випробування вакцини
Медицина
Американські вчені отримали перші результати випробування вакцини
Потенційна вакцина при надходженні в організм продукує специфічні до SARS-CoV-2 антитіла в кількостях, які вважаються достатніми для нейтралізації вірусу...
Вірусний сексизм: чому чоловіки і жінки по-різному переносять  COVID-19
Медицина
Вірусний сексизм: чому чоловіки і жінки по-різному переносять COVID-19
Жіноча імунна система завдяки своїй чутливості реагує швидше і агресивніше на збудників хвороб, внаслідок чого знижується ризик загострення....
Нацслужба здоров'я: В Україні запрацювала програма медичних гарантій
Медицина
Нацслужба здоров'я: В Україні запрацювала програма медичних гарантій
На забезпечення Програми медичних гарантій виділено 70,4 млрд грн, повідомляє Нацслужба здоров'я...
Новий аналіз крові може визначити 50 типів ракових пухлин
Медицина
Новий аналіз крові може визначити 50 типів ракових пухлин
Частота хибно-позитивних результатів нового методу складає всього 0,7%, тому він цілком може використовуватися в національних скринінгових програмах...