Як очистити свій iPhone, щоб знищити коронавірус та інші мікроби?

Як очистити свій iPhone, щоб знищити коронавірус та інші мікроби?

В той час як люди по всьому світу вживають додаткових запобіжних заходів для запобігання зараження коронавірусом, таких як постійне миття рук, носіння масок і уникнення великих натовпів, є один предмет, яким майже всі користуються, але мало хто забуває постійно його чистити. Це - ваш смартфон.

Навіть якщо ви регулярно протираєте дверні ручки і вимикачі світла, постійно миєте руки і більше не ручкаєтеся, вам наврядче прийде в голову ретельне очищення смартфона щодня. А було б слід, оскільки це пристрій ви тримаєте в руці цілий день і постйно підносите до обличчя.

До початку спалаху коронавірусу виробники смартфонів радили своїм споживачам уникати використання дезінфікуючих серветок або спреїв на своїх пристроях, аби не пошкодити покриття на сенсорних екранах. Apple, зокрема, порадив власникам iPhone, аби очистити свої телефони, просто використовувати звичайну тканину, змочену водою.

А такі моделі як iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max можна почистити звичайною ганчірки та теплою мильною водою, повідомляє Apple.

Проте, коли коронавірус пійшов у наступ по всьому світу, компанія Apple змінила свої вказівки. Зараз компанія каже, що ви можете використовувати серветку з 70% ізопропіловим спиртом або серветку Clorox для очищення ваших iPhone.

Компанія також радить, що не слід використовувати хлорне вапно, яке може серйозно пошкодити ваш телефон. Також слід уникати дезінфекції очищувачів у порти телефону, що може спричинити додаткову шкоду, як гадждету, так і сім-картці.

Різні дослідження виявили, що телефони переносять бактерії практично з усього, чого ви торкаєтесь. І, враховуючи, що люди використовують свої телефони у ванній кімнаті, деякі телефони також мають калові маси на собі.

Досі не існує повного розуміння того, як довго коронавірус може виживати на поверхні телефона. Всесвітня організація охорони здоров'я каже, що вірус може жити години або навіть дні поза тілом, тому чистити телефон абсолютно необхідно.

Але якщо ви ще не чистите свій телефон хоча б дезінфікуючою серветкою, то слід почати це робити негайно і продовжувати це робити ще довгий час після того, як коронавірус зітреться з задньої панелі вашого iPhone. 

Зрештою, не обов'язково прикладати телефон до обличчя, медики радять усім віднині користуватися спікерфоном

Теги
Схожi
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Медицина
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Особам у віці від 18 до 29 років радять пропонувати альтернативний препарат для вакцинації замість AstraZeneca...
У Словаччині заявили, що наданий Росією  «Спутник V» відрізняється від заявленого
Медицина
У Словаччині заявили, що наданий Росією «Спутник V» відрізняється від заявленого
У Словаччині заявили , що Росія надала інший препарат, який відрізняється від вакцини «Спутник V», описаної науковим журналом The Lancet...
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
Медицина
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
5 квітня сеньйору Ернандес виписали з інтенсивної терапії під оплески медиків клініки...