[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Я не президент, у мене немає його повноважень, але я хочу вас попередити

Я не президент, у мене немає його повноважень, але я хочу вас попередити
Багато хто нещодавно казав, що президент Зеленський повинен був попередити українців про вірогідність вторгнення і це б дало їм шанс на рятування. Їх опоненти казали, що люди все одне б не повірили і нікуди не поїхали б. Але я вважаю, що треба людей попереджати та дати їм право обирати, що робити.
 
Я не президент, в мене немає його повноважень та впливу. Але я хочу вас попередити.
 
Загроза обстрілу 24 серпня вкрай велика. Про це кажуть не лише всі ознаки та підготовка рашистів до масованого ракетного обстрілу, а й дані української розвідки. Путін полюбляє робити якусь мерзоту на важливі дати. Цє його фетіш. Бо воно вкрай йокнуте створіння.
 
Тож дуже раджу 24 серпня відпочити за Києвом. Знайдіть таку можливість та зменьшіть собі шанс стати жертвою можливого обстрілу Києва.
 
Якщо все минеться спокійно, то вважайте, що це я вас напряг. А от якщо обстріл справді відбудеться, то це може врятувати вас від того, що ви будете випадковою жертвою бункерного діда.
 
Бережіть себе та не давайте шанс цим покидькам радіти від того, що вони вбивають мирних українців.
 
Бажано у цей день мінімізувати всі ризики та якщо ви все ж вирішите залишитись на День Незалежності у Києві то не ігноруйте повітряні тревоги та користуйтесь будь-яким укриттям або бомбосховищем, яке є біля вас. Пройдемо і цей іспит. Сподіваюся, що цей допис комусь допоможе прийняти вірне рішення.
 
Бережіть себе та своїх близьких!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!