В світі масово відкриваються кіоски Corona Drive In

В світі масово відкриваються кіоски Corona Drive In

Всі бажаючі можуть швидко здати безкровні тести на коронавірус, не покидаючи власного авто.

У Швейцарії, Німеччині, Ізраїлі, Франції, Естонії масово почали працювати кіоски Corona Drive In, де кожен бажаючий зможе перевіритися на COVID-19 не виходячи з машини. Всі бажаючі можуть швидко здати безкровні тести на коронавірус, не покидаючи власного авто.

"Це аналоги МакДрайв від Макдональдс тільки при під'їзді до них замість замовлення бургера, ти робиш швидкий тест на коронавірус. І тут же отримуєш результат не виходячи з машини", - розповідають очевидці.

Тести роблять медпрацівники в захисних костюмах, на розширене тестування можна потрапити тільки на підставі направлення сімейного лікаря та центру тестування.

Перші так звані drive-in пункти здачі проби в Европі відкриті ще на минулому тижні.

В Естоніі відкрито на цьому тижні в Таллінні, Кохтла-Ярвe і Курессааре, а в наступні дні пункти здачі проби відкриються в Тарту, Пярну, Вільянді, Нарві і Пайде.

Найближчим часом буде розглянута можливість тестування на дому. У разі захворювання люди повинні зателефонувати своєму сімейному лікареві, який оцінить необхідність тестування пацієнта на наявність коронавирусу відповідно до протоколу Департаменту здоров'я. Результат аналізу пацієнтові повідомлять по телефону протягом двох робочих днів, відповідь піде також в електронному вигляді.

Для тестування важливі медичні показання, що означає, що при обгрунтованому вирішенні у сімейних лікарів є можливість оформити рекомендації. На підставі цього лікар призначає людині проведення тесту COVID-19. Як і раніше дуже важливо тестування людей, що входять до групи ризику (літні та люди з хронічними захворюваннями), працівників охорони здоров'я, працівників соціальних служб і всіх інших людей, задіяних у заходах щодо запобігання поширенню COVID-19 ". 

Представник Естонського товариства сімейних лікарів доктор Арго Лятт: "Хочу звернутися до всіх, хто тепер почне дзвонити сімейним лікарям, прошу вас довіряти рішенню свого сімейного лікаря. Незалежно від організованого розширеного тестування дуже важливо розуміти, що протистояти поширенню вірусу, найкраще допоможе відповідальна поведінка кожного людини, а не тестування. Тому серйозно поставтеся до прохання перебувати вдома, мийте і дезінфікують руки. Легкі симптоми вірусного захворювання можна лікувати вдома. Тест і ег результат не змінять перебіг хвороби. При виникненні питань зв'яжіться зі своїм сімейним лікарем.

Тим часом, в Україну кілька днів тому надійшли експрес-тести на коронавірус. Зараз вони знаходяться на на платформі держзакупівель ProZorro. Про це повідомило держпідприємство "Медичні закупівлі України".


Щоб зробити замовлення, потрібно перейти в категорію "Системи реєстрації медичної інформації та дослідницьке обладнання". Тести коштують від 320 грн до 390 грн. Мінімальне замовлення повинен становити не менше 8000.

Хто може бути покупцем на ProZorro:

1. Традиційні замовники-бюджетники, які безпосередньо фінансуються з державного або місцевого бюджету;

2. Монополісти - комунальні служби, підприємства транспортного сполучення і так далі;

3. Підприємства - державні або комунальні підприємства, що забезпечують потреби держави / територіальної громади і мають ряд додаткових ознак.

ProzorroMarket запрошує замовників здійснювати закупівлі через платформу

Теги
Схожi
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Медицина
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Особам у віці від 18 до 29 років радять пропонувати альтернативний препарат для вакцинації замість AstraZeneca...
У Словаччині заявили, що наданий Росією  «Спутник V» відрізняється від заявленого
Медицина
У Словаччині заявили, що наданий Росією «Спутник V» відрізняється від заявленого
У Словаччині заявили , що Росія надала інший препарат, який відрізняється від вакцини «Спутник V», описаної науковим журналом The Lancet...
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
Медицина
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
5 квітня сеньйору Ернандес виписали з інтенсивної терапії під оплески медиків клініки...