[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

В чому наша кардинальна відмінність від афганців? І від сепарів

В чому наша кардинальна відмінність від афганців? І від сепарів

Щоб поставити сьогодні крапку на темі з Афганістаном, хочу відзначити, в чому разючу відмінність їх ситуації від нашої, всього на одному прикладі.

Коли таліби почали свій наступ, то місцеве населення їм не чинило опір, армія здавалася і ніяких добробатов не було. І світський Афганістан програв релігійним ісламістам. Люди самі вибрали своє майбутнє, коли відмовилися за нього боротися і вирішили не чинити опір талібам.

Тепер там все по-іншому і у даний момент на тв-каналах Афганістану, де раніше, в цей час, йшли розважальні програми, скасували трансляцію всіх цих телепрограм і транслюють читання Корану і новини про дії талібів. І лише тільки один канал показує історичне кіно. Афганці самі вибрали такий спосіб життя.

А тепер згадайте 2014 рік і напад РФ на Україну. Ті, хто їх зустрічав тоді з розпростертими обіймами в Донецьку і Луганську живуть тепер в резервації під назвою ОРДЛО і їздять у шопінг-тури за покупками в Таганрог. А ті, хто тоді, об'єднавшись чинив опір ворогові і зупинив його, живуть в Україні.

Так, у нас дуже непросте життя, але наша країна має майбутнє і ми для його здійснення докладаємо зусиль. І ми бачимо своє майбутнє з Європою.

А ще ми самі вибираємо собі владу, а не нам призначають маріонеток з Москви, як в ОРДЛО. Це все наслідки вибору. Ми вибрали боротися за своє життя і за своє майбутнє. Афганці погодилися повернутися в минуле і тепер пожинають плоди свого вибору.

Якщо ми перестанемо боротися за себе і за своє майбутнє, то будемо жити не кращі за них. Але ми боремося. В цьому наша кардинальна відмінність від тих же афганців. І від сепарів.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Діти підуть до школи 1 вересня. Хочеться зрозуміти, чим мотивоване таке рішення?
Російські окупанти не планують жити поряд з українцями, вони хочуть жити тут замість нас
Можливу загальну примусову мобілізацію в росії вже називають «могилізацією»
Чого досяг путін за 38 днів війни з Україною: конкретно, по пунтктам