[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Узятий в полон на Донбасі російський полковник переплутав військову хитрість з тупістю

Узятий в полон на Донбасі російський полковник переплутав військову хитрість з тупістю

Хіба ж мати винувата, що дитина дурнувата! Ця приказка ідеально ілюструє ситуацію з узятим в полон російським полковником, якого затримали наші воїни з 24-ї механізованої бригади.

Ситуація наступна. У четвер 14 жовтня, в День захисників і захисниць України, російський підполковник шостого мотострілецького полку окупаційних військ РФ на Донбасі, Андрій Косяк, вийшов на позиції 24-ї бригади ЗСУ на ділянці розведення в Золотому. Він подумав, що раз він буде в касці СЦКК, як нібито співробітник Спільного центру контролю і координації, то його не чіпатимуть, а він зможе по-нахабному провести розвідку.

Косяк переплутав військову хитрість з тупістю.

Але наші воїни взяли його в полон. Не допомогли каска і понти. А коли під час огляду його телефону знайшли відео, що цей Косяк бере участь у стрільбі з міномета по українських позиціях, то це допомогло російському підполковнику усвідомити, що він не правий, що він ідіот, що він фаворит на премію Дарвіна в цьому році. Тому він швидко зізнався у тероризмі і просить про поблажливість українського правосуддя.

У "кремлядєй" це викликало істерику і вони почали буянити. І навіть звернулися за підтримкою своєї позиції у Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ. Але ОБСЄ повідомила, що не було зафіксовано ніяких порушень з боку України. ОБСЄ не бачать в цій ситуації нічого, що вони могли б внести у звіт як порушення. Це означає, що затримання тупого і нахабного Косяка - це косяк росіян і обґрунтовані дії наших військових.

Загалом, підводжу підсумок. Феєричний ідіот, у званні російського підполковника відправився на нашу територію для розвідки з відеодоказами на телефоні того, що він займався тероризмом на Донбасі. І поповнив тепер обмінний фонд. Єдина проблема, про яку говорять військові, так це те, що Косяк вже третю добу ходить під себе. Без зупинки. І імодіум не допомагає. Переживає, мабуть, російський відважний військовий. Тому і не може зупинитися.

А я хочу підтримати пропозицію Юрія Бутусова про відзначення державними нагородами всіх причетних до затримання російського терориста-підполковника. Захисники України гідні нагороди!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!
Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту
Дурень думкою багатіє, або чому росіяни трепетно ​​чекають на перемогу республіканців