[]

Українська фабрика «Талан» презентувала нову модель зимових військових берців

Українська фабрика «Талан» презентувала нову модель зимових військових берців

Українська фабрика «Талан» презентувала нову модель зимових берців. Зазначається, що нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимовій моделі.

Про це повідомляє ukrmilitary.com.

Зазначається, що одну пару нових черевиків отримав для випробувань Ігор Молодан, який розповів про основні десять відмінностей нової розробки від штатних зимових черевиків:

Зовнішній вигляд і малюнок протектора. Інші петлі для шнурування, інший малюнок протектора і менш агресивний вид. Черевики стали більш універсальними.

Петля на заднику збільшена та інакше розміщена, що дозволяє взуватися навіть в рукавичках.

Носок зроблений з термопласту з фольгованої зоною всередині черевика, що дає пальцям ніг додаткову теплоізоляцію.

Підошва вдосконалена:

  • протектор з поліпшеним складом зимової гуми, що робить його менш слизьким на льоду;
  • різноспрямована гостра форма протектора дозволяє краще зчіплюватися з різними видами поверхні;
  • внутрішній шар поліуретану збільшений приблизно на 0,5 см, внаслідок чого поліпшується ізоляція стопи від холодної землі.

Колодка з перекатом, така, як у трекінгового взуття, що полегшує пересування на далекі відстані і менше навантажує ноги.

Устілка вклеєна неопренова, вона міцна, дає додаткову теплоізоляцію від холодної підошви і м’якість при ходьбі.

Устілка змінна поліпшеної моделі. Складається з шару натуральної вовни, фольги і нетканого матеріалу.

Покращена модифікація утеплювача, який поєднується з мембраною італійського виробництва. Дає додаткову ізоляцію від холоду.

Підкладка вдосконаленого складу. Не накопичує вологу, залишаючи її на поверхні, отже, сам черевик буде швидше висихати. А волога, як і належить, повинна виводитися з черевика через вентиляційні канали трекінгових шкарпеток, тоді, як пар від випаровування, буде проходити через прокладку, утеплювач, і через мембрану виходити назовні в атмосферу.

Клапан (язичок) висунутий трохи вперед для комфортного розміщення ноги зі збільшеним підйомом або в двох парах зимових шкарпеток.

Довідково. З 1923 року компанія "Талан" спеціалізується на випуску спеціального взуття. Історія компанії сягає понад 80-ти років.

На сьогодні, це група підприємств легкої промисловості, які випускають 2,5 млн. пар взуття на рік, а також спецодяг для провідних підприємств нафтогазодобувної та хімічної промисловості, чорної і кольорової металургії, підприємств машинобудування та металообробки, транспорту та енергетики, будівництва і сільського господарства, силових міністерств і відомств.

Раніше Український Дощ писав, що кондитерська компанія АВК запустила виробництво штучного м’яса під брендом Dreameat.

[]
Теги
Схожi
В Китаї оштрафували компанію Alibaba на $ 2,78 млрд
Бізнес
В Китаї оштрафували компанію Alibaba на $ 2,78 млрд
Пояснюється, що «компанія повинна припинити порушувати національне законодавство»...
Adidas випустили кросівки, які можна доповнити деталями Lego
Бізнес
Adidas випустили кросівки, які можна доповнити деталями Lego
Компанія Adidas у колаборації з виробником конструкторів Lego випустила кросівки Ultraboost DNA, які можна доповнити або прикрасити іграшковими деталями...
В Україні розроблено та запущено у виробництво новий оригінальний сорт пива
Бізнес
В Україні розроблено та запущено у виробництво новий оригінальний сорт пива
За участю науковців відділу біохімії хмелю і пива та біотехнології Інституту сільського господарства НААН України розроблено та розпочато виробництво нового оригінального сорту пива Бердичівське Пшеничне Gold...
Ілон Маск розбагатів за одну добу на $ 6 млрд
Бізнес
Ілон Маск розбагатів за одну добу на $ 6 млрд
Тепер фінансовий стан Маска оцінюється у $ 169,8 млрд. Він знаходиться на другій сходинці рейтингу після засновника Amazon Джеффа Безоса, чий капітал наразі становить $ 188,6 млрд...
1 млн грн: антимонопольний комітет України оштрафував Google
Бізнес
1 млн грн: антимонопольний комітет України оштрафував Google
Антимонопольний комітет України наклав штраф у розмірі 1 млн гривень на ТОВ « Google » за неподання у встановлений строк інформації на вимогу АМКУ...