Маркетплейс Ozon припинив доставки до Криму: «це не територія росії»

Російський маркетплейс Ozon припинив доставку до окупованих Криму та Севастополя, позначивши ці регіони як такі, що не належать до російської території. У мережі опублікували відеозапис, на якому мешканка окупованого Севастополя скиглить про "несправедливість" після того, як маркетплейс Ozon перестав оформлювати доставку товарів до міста та на територію тимчасово окупованого Криму.
Маркетплейс паралельно почав переміщувати дорогі товари, переважно техніку та електроніку, зі складів до пунктів видачі за власний кошт.
Російський маркетплейс Ozon обмежив оформлення нових замовлень до тимчасово окупованих Криму та Севастополя. Користувачі повідомляли про зникнення пунктів видачі зі списку адрес, тоді як раніше оформлені покупки залишилися в доставці. Перебої збіглися з переміщенням дорогих товарів зі складів Ozon на тлі атак на логістичні об’єкти Wildberries.

За словами росіянки, ще вчора вона без проблем оформлювала замовлення, однак уже сьогодні служба підтримки повідомила їй, що Севастополь не входить до складу території РФ, а тому доставка товарів туди неможлива.
"Ещё буквально вчера Ozon доставлял свою продукцию в Крым и Севастополь, а сегодня оказывается, что Севастополь - это не территория РФ", - бідкається окупантка на відео.

Після такої відповіді маркетплейсу росіянці залишилося лише обурюватися новими "сюрпризами" для мешканців окупованого півострова.
Пункти видачі зникали зі списку адрес
Під час вибору пункту видачі сайт і застосунок показували повідомлення про неможливість доставки та пропонували покупцям вказати іншу адресу. Аналогічні збої фіксували користувачі із Сімферополя, Джанкоя та інших міст півострова.
Український Дощ писав раніше, що росія знищила великий молокозавод в Україні: виробництво повністю зупинено.