[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Убийте Сталіна в собі допоки він вас ще не знищив!

Убийте Сталіна в собі допоки він вас ще не знищив!

Для того, щоб зрозуміти Росію не треба вдаватися в історію і аналізувати хід її подій. Інколи достатньо якогось символу або знаку. А деколи навіть одна фотографія може сказати більше за томи історичної і політичної літератури.

 

Це не жовтнева демонстрація 1970-х і не зйомки фільму про радянське минуле.

Це 21 грудня 2019 року, Російська Федерація, Москва, Червона площа.

Тисячі росіян, члени КПРФ і їх прихильники, прості москвичі і не дуже, зібралися разом у суботу на Червоній площі, щоб покласти квіти до могили керівника СРСР Йосипа Сталіна, похованого біля кремлівської стіни.

21 грудня 2019 року тирану і українофобу Йосипу Сталіну виповнилося 140 років.

"Вождь народів" і найбільший кат українського за усю його тисячолітню історію викликає у росіян захоплення і поклоніння, не зважаючи на мільйони закатованих у гулагах росіян.

Ця фотографія свідчить не про те, що культ особистості в Росії так і не подолано, а про те, що РФ готова будувати новий нерукотворний монумент тирану нового тисячоліття - Володимиру Путіну. І культ цієї особистості може коштувати людству ще дорожче ніж поклоніння "Кобі" - Йосипу Вісаріоновичу Джугашвілі - Сталіну. На превеликий жаль.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Всевишньому - браво! У Києві травень!
Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )
Це не наступ на Свободу слова, це відбір у мавпи автомата Калашникова
Як Києво-Печерська Лавра опинилася під московськими попами