[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У світових перемог немає єдиного автора. Тим більше такого як Москва

У світових перемог немає єдиного автора. Тим більше такого як Москва

Влітку 1941 у Москві працювали ресторани, грала музика, парками гуляли ситі партробітники, на стадіонах збиралися тисячі вболівальників подивитися футбол, а сотні тисяч українців в цей час будували укріплення на підступах до столиці СРСР. Москва готувалася до своєі оборони в той час, як Києву була відведена роль приманки, що мала відволікти групи німецьких армій Центр від центру світового комунізму.

Києву була дана команда триматися до останнього, бо Москві конче потрібен був час.

Жукова від командування обороною Києва відсторонили. Результат битви був передбачений, але протриматися було вкрай важливо хоча б до вересня місяця. І наші діди протрималися. Ціною майже мільйона людських життів.

Останні частини Червоної армії покинули Київ 22/9.

Передбачалося, що з п'яти армій, які захищали "мать городов руських", вдасться врятувати принаймні три. Але фатальні військові помилки Генштабу призвели до полону майже 700 000 радянських бійців, серед яких між іншим була і 37 армія генерала Власова, який з більшості полонених потім створив карательну армію СС- РОА.

70 довгих днів столиця України працювала на оборону, в той час, як у Москві в ресторанах музики грали кадріль.

Це дійсно була для Московії велика вітчизняна, бо по великому рахунку совєти не здали тільки сталінську Москву і сталінський град на Волзі, а все інше, їм ментально чуже, віддали разом з життями мільйонів українців, білорусів, грузинів, молдован, татар та інших народів "нерушимого союзу". Бо Київ для орди, починаючи з 1240 року, завжди був незрозумілим, чужим і неспокійним.

Тому для нас, українців, як і для всієї світової спільноти, День Перемоги над німецьким фашизмом - 8 травня, а для московитів - "дєнь пабєди" у "Велікой отєчєствєнной" - на день пізніше, тобто 9 травня. 

Проте у світових перемог немає єдиного автора. У ці дні у 1945-му весь світ переміг фашизм, світло перемогло імлу, і тільки мос...ль переміг фріца!

Така вже в них, московитів, доля - усе привласнювати собі, навіть перемогу.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Всевишньому - браво! У Києві травень!
Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )
Це не наступ на Свободу слова, це відбір у мавпи автомата Калашникова
Як Києво-Печерська Лавра опинилася під московськими попами