[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Тепер світло точно подешевшає

Чи то правда, що НКРЕКП очолив представник "Лужніківського" злочинного угрупування Бабакова?


Тиждень тому Нацкомісія з держрегулювання енергетики і комунальних послуг таємним голосуванням обрала своїм головою Валерія Тарасюка. Він був призначений до Комісії ще Петром Порошенком у 2015-му році.

Ось що тоді писав про це екс-заступник голови СБУ, а на той момент - депутат ВР Андрій Левус у своєму блозі для видання "Цензор":

"Тарасюк Валерій Володимирович відомий тим, що в 2006 році він особисто приймав активну участь у рейдерському злочинному захопленні приміщення Готельного комплексу «Русь» (м.Київ), яке було вчинено організованою злочинною групою "Лужниківська" (Російська Федерація). Лідером цієї групи є Олександр Бабаков, депутат Госдуми РФ, який голосував за анексію Криму. Бабаков є співвласником 10 обленерго в Україні, його інтереси тут представляє компанія "VS energy", де віце-президентом довший час працював герой нашого блогу Валерій Тарасюк".


Нічого собі новий голова НКРЕКП. Дон Карлеоне... От тепер заживемо. Тепер світло точно подешевшає.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Про Лева Лещенка, який раніше палко підтримував анексію Криму, а тепер перебуває в реанімації
4 православних з Молдови повернулися з Почаївської Лаври з коронавірусом
Венедиктова & Луценко: «партійні традиції» в силі
Чи дають ЗАЗу Таріела Васадзе пряму субсидію від Кремля?