[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Мосійчук: «Як казала Голда Меїр: «Посилайте хлопчиків!»

Мосійчук:  «Як казала Голда Меїр: «Посилайте хлопчиків!»
Процитую Ігоря Мосійчука, з яким погоджуюся на всі 100%
 
Останнім часом українці все більше і більше обговорюють загрози тероризму і способи ефективної боротьби з ним. Сьогодні Міжнародний день пам’яті та поминання жертв тероризму і саме в цей день мабуть надзвичайно важливо нам українцям не лише помолитися за упокій душ загублених терористами а й відверто поговорити як зупинити наступ терора на нашій землі.
 
Останні три роки після теракту під телеканалом «Еспресо», де було вчинено замах на мене, загинуло дві людини, а тяжкі поранення зазнали включно зі мною три особи. Я досліджую всі теракти та замовні вбивства політичного характеру, які теж вважаю елементом терору як в нашій країні, так і пов’язані.
 
Насправді тероризм як явище і один з елементів гібридної війни з нашою державою масово прийшов в Україну з 2014 року.
Хвиля терору накриває нашу країну поступово але на жаль впевнено. Об’єктами як вдалих, так і не зовсім, вже здійснених терористичних атак стали журналісти, військові, політики, правоохоронці та спецпризначенці. Лише невеличка частина цих терактів було розкрито і в ще меньшій частині було справедливо покарано терористів, а тим паче замовників і організаторів терактів.
 
Можна скільки завгодно медитувати на тему необхідності створення українського «Моссаду», але від дійсності, як то кажуть, не втечеш. Нам доведеться вивчати і брати на озброєння саме ізраїльський досвід в боротьбі з тероризмом, головне правило якого: НЕВІДВОРОТНІСТЬ ПОКАРАННЯ ТЕРОРИСТІВ, І НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ!
 
Кожний негідник, який пішов на терор проти українців, має бути покараний в незалежності від того, де він знаходиться і яку ідеологію чи країну представляє.
 
Якщо в установленому законом порядку притягти до відповідальності терориста неможливо, то відплата має наздогнати злочинця в позасудовому порядку.
 
Мусимо діяти за принципом: зуб за зуб, смерть за смерть! Кожна тварина, кожен терорист, який зазіхнув на життя українців має знати, що покарання невідворотнє, щосекунди озиратися і чекати на кару!
 
Мені скажуть, що з нинішньою владою і нинішнім Верховним про таке доводиться лише фантазувати. Я відповім так: рано чи пізно кожна фантазія стає реальністю! Якщо нічого не робити, скласти руки і нити, то звичайно кожна нова влада буде гіршою за попередню, безпека на вулицях наших міст і сіл видаватиметься фантастикою.
 
Проте варто почати працювати в окресленому напрямку, тиснути на владу, вишуковувати та давити щурів, і я переконаний - прийде час, коли будь-який президент України без будь-яких вагань у відповідь на теракт чи навіть його спробу, за прикладом Голди Меїр, віддаватиме наказ:
 
ПОСИЛАЙТЕ ХЛОПЧИКІВ!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
З манікюрниць - до Кабміну: дивовижна кар'єра 25-річної Анни Олександрівни Сергеєвої
Кагарлик Vs Врадіївка
Вогонь вже впритул наблизився до Чорнобильської станції
Про Лева Лещенка, який раніше палко підтримував анексію Криму, а тепер перебуває в реанімації