[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Кагарлик Vs Врадіївка

Кагарлик Vs Врадіївка

Правильно написав Ігор Мосійчук. Цитую дослівно.

Покидьки поліцейські є у всіх країнах світу. В нас їх звичайно більше, ніж в інших, бо своє завжди видніше ніж чуже.

Тут багато хто порівнює нещодавнє зґвалтування жінки в управлінні поліції Кагарлика з майже аналогічним злочином, вчиненим у 2013 році міліціонерами у Врадіївці. Порівнює і бідкається, що в Кагарлику на відміну від Врадіївки люди не вийшли на протест проти свавілля поліції.

Це порівняння абсолютно не коректне, бо на відміну від Врадіївки в Кагарлику поліція не стала ні хвилини покривати мразюк у формі. Негідників-поліцейських затримали самі поліцейські і передали їх ДБР. Було звільнено з займаних посад все керівництво райупраління поліції, а весь особовий склад відправлено на переатестацію.

Саме ця майже миттєва адекватна реакція Нацполіції не дала нікому (окрім політично зацікавлених осіб) навіть задуматися про якісь акції протесту (хоча до Кагарлика косяками підізджали політично зацікавлені особи) і продемонструвала всьому суспільству, чим поліція вигідно відрізняється від міліції. Адже честь мундира захищають, не покриваючи виродків у формі, а віддаючи їх під суд.

Зараз насправді дуже важливий громадський контроль над слідством та судом. В даному випадку має діяти правило - для всіх закон, а для «своїх» - найсуровіше покарання.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
З манікюрниць - до Кабміну: дивовижна кар'єра 25-річної Анни Олександрівни Сергеєвої
Мосійчук: «Як казала Голда Меїр: «Посилайте хлопчиків!»
Вогонь вже впритул наблизився до Чорнобильської станції
Про Лева Лещенка, який раніше палко підтримував анексію Криму, а тепер перебуває в реанімації