[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Те, що зараз відбувається на Донбасі – це філія пекла на Землі

Те, що зараз відбувається на Донбасі – це філія пекла на Землі

Кілька слів про війну. Те, що зараз відбувається на Донбасі – це філія пекла на Землі. Але це пекло для обох сторін. Так, нам тяжко. Так, у нас є втрати і ворог за добу випустив по наших позиціях майже 50 000 снарядів. Росіяни стріляють багато. Але наша арта стріляє влучно. А використання західної військової техніки, як артсистеми калібру 155 мм М777, FH-70, САУ М109, CAESAR та PzH 2000; РСЗВ M142 HIMARS та САУ «Краб» допомагають досягати потрібного результату при мінімальних зусиллях.

ЗСУ так воює, що ворог просто виє. Втрати росіян настільки великі, що ворог реально не витримує. Це не просто слова, а факти. Причина не тільки в тому, що сторона, що наступає, завжди зазнає великих втрат, а в тому, що для російського військового командування їхні війська - це витратний матеріал. І його не шкодують. Особливо мобілізовані на окупованих землях Донбасу. Для рашистів вони гарматне м'ясо. І це видно.

Тому величезні втрати серед окупантів деморалізують їхній склад. Є підтверджені дані про відмову вступати у бій цілих батальйонів. А відмова сепарів та окупантів воювати проти ЗСУ, цілими ротами та взводами є звичайною новиною. Так учора у Пісках із бою, після великих втрат, вийшли понад 150 вагнерівців та відмовилися повертатися на поле бою. Хоча це професійні найманці.

Що говорити про звичайних солдатів рф? Тому ми не дуже здивувалися, дізнавшись, що російські десантники, втративши понад 50% складу, відмовилися продовжувати наступ на Зайцево. Відмовилися від слова зовсім. Гарматне м'ясо з Рязані вже не хоче ним бути.

А ще російські офіцери вже знають, що в ЗСУ тепер платять грошову премію за офіцерів російської армії і почалося справжнє полювання на них. Іноді російські солдати пропонують нам продати своїх офіцерів. По-перше, для них це заробіток, по-друге, якщо немає офіцерів, то в бій нема кому вести і шанси залишитися живим у окупантів різко зростають. Так що самі можете прикинути, які настрої зараз панують у таборі ворога.

Так, нам зараз дуже важко, але й ресурси ворога не нескінченні. І це треба розуміти. Єдиним реальним мотиватором участі у війні для окупантів є гроші. Але і вони вже не сильно можуть впливати на тлі того, що відбувається на фронті. Одна справа, коли репетує в екстазі і розповідає про своє бажання воювати російська диванна гвардія, яка не відірве свій зад від дивана або озвучують чергову агітку російські пропагандони з екрану телебачення. І зовсім інше – це реальні відчуття окупантів, які не розуміють абсолютно, що вони тут роблять, коли все закінчиться та які шанси у рашиста вижити.

Якщо додати вже раніше згадану деморалізацію через величезні втрати, міфологізований ворогом HIMARS, чиї нічні прильоти лякають рашистів до гикавки, нічні рейди українських СЗГ, які вирізають цілі взводи окупантів і крадуть їх офіцерів, а так само тупіє , що це дає такий загальний ефект, коли у ворога помітно виснажуються сили.

Західні експерти публічно визнали, що недооцінили чинник мотивації українських військових, коли вважали, що в росії більше техніки та живої сили і тому вважали, що Україна не зможе протистояти російській орді. Тепер, проаналізувавши всі факти, вони враховують і нашу мотивацію та демотивацію ворога, бо це ті фактори, які реально впливають на результати. І західні експерти не бачать, як росія може перемогти у цій війні, якщо Україна й надалі отримуватиме передову західну зброю, а українці не втратить своєї мотивації. Тож нам треба вистояти, а потім... Усі побачите!

Але я говорив раніше, що ми отримаємо всю зброю і ми її отримали. Я казав, що ми вдаримо по російських базах у Криму і ми завдали удару. Я вам обіцяю, що це лише початок. Так, буде ще важче. Так, будуть величезні втрати. Так, війна не складається з одних лише перемог та радісних подій. І я не кажу про "двох-трьох тижнів".

Війна надовго. Але ми не маємо інших варіантів. Не ми це війну розпочали, але нам її закінчувати знищивши та викинувши окупантів із нашої української землі. Ми переможемо! Я це знаю! А ви вірте у ЗСУ! Вірте у Залужного! І будьте готові приєднатися до наших збройних сил. Тому що перемогти ми можемо лише поєднавши зусилля. Це наша спільна війна за виживання! Це — війна за майбутнє. І права на поразку ми не маємо! Значить переможемо!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Усі росіяни - злочинці, нація моральних потворів і злочинців. Усіх - до відповідальності!
У Мінкульті пахне корупцією та брехнею: український режисер зняв кліп для російської співачки
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!