[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Що маємо по факту після «тотальної зміни еліт»?

Що маємо по факту після «тотальної зміни еліт»?

Отже.

За малими виключеннями адекватних і порядних людей, які потрапили туди за правилом статистичної похибки, загалом вимальовуються три великі групи всередині «нової еліти»:

1. Різношерстна публіка, переважно вихідці з напівкримінального бізнесу середньої руки. Родичі і довірені особи різнокаліберних «регіональних еліт»: митників, забудовників, «ларьочників», а також відвертих бандитів і пост-бандитів, які так-сяк легалізувалися.

2. Стара олігархічна гвардія, корупційний олдскул, ставленики традиційних фінансово-промислових груп.

3. Абсолютно випадкові пасажири, стрімкий кар’єрний зріст яких пов’язаний з тотальною кадровою порожнечею «команди нових облич». Серед них чимало міських божевільних і людей, які досі не розуміють, що з ними відбувається і куди вони потрапили. Зараз стрімко обробляються і втягуються в орбіти «нових» і «традиційних» рішал.

Зрештою, з такими вихідними даними по-іншому і бути не могло.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
За підтримку олігархів на виборах доводиться платити
Це реально страшно!
А слабо слугам народу зменшити собі зарплати до 4600 грн?
Глобалізацію поставлено на паузу. Виявилося, що це можливо.