[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Сергій Лещенко перетворився на ворога журналістів та свободи слова

Сергій Лещенко перетворився на ворога журналістів та свободи слова
На жаль, в Україні завжди знаходяться ті, хто хоче обмежити свободу слова і ті, хто готовий обслуговувати будь-яку хотівку влади, якщо влада платить пару копійок. Але не часто ці дві позиції одночасно займає колишній журналіст. Тепер це саме так і штатним пропагандоном Банкової, який ще й гавкає на журналістів, став Сергій Лещенко.
 
Спочатку він по команді з Банковою гавкав на Мирославу Барчук. І навіть написав на неї скаргу за рекомендацією з Офісу президента (ОП). А причина у тому, що Барчук озвучила приклад спроби втручання у редакційну політику програми "Зворотній відлік" на Суспільному. Офісу президента це не сподобалось і вони спустили на Барчук свою ручну шавку. Недорогенького Сергуню Лещенка. А потім атаки на всіх журналістів з боку Лещенка за командою з ОП стала системною.
 
Спочатку Лещенко в ефірі абсолютно не олігархічного та найчеснішого каналу 1+1 вимагав, щоб спецслужби зайнялися Матвієм Гонопольським за його критику влади. Потім Лещенко у своєму YouTube-каналі 18 листопада закликав Службу безпеки України зайнятися журналісткою Яніною Соколовою через публікацію нею матеріалів розслідування щодо зриву спецоперації з "вагнерівцями" та радив спецслужбі не церемонитися з нею.
 
І якщо чесно, то подібні заклики людини, чия дружина їздить на заробітки до московського нічного клубу, а вона намагається виправдовувати це промоцією України та підтримкою ЛГБТ-спільноти, виглядає просто смішною та вкрай тупою.
 
 
А тепер у себе на каналі він почав гавкати на Шустера. За що? За те, що Шустер назвав боягузтво влади та ганебну неявку представників влади на етер початком кінця. А ще за те, що Шустер визнав, що Арахамія – це класичний приклад недорозвиненого політика, і що влада неадекватна і не розуміє, що таке демократія.
 
Лещенко вважає, що комусь не можна говорити про владу в такий спосіб. Влада може бути тупою, брехливою, злодійкуватою, корумпованою та зрадницькою, а говорити про це мабуть можна лише тим, кому дозволив господар Лещенка та регент Зеленського - Андрій Єрмак.
 
Так, репутаційний банкрут Лещенко перетворився на Пиховшека на мінімалках. Тільки Піховшек міг нагнати остраху, а Лещенко викликає лише почуття гидливості до себе. Він став настільки мерзенний і токсичний, що його навіть викинули "Єврооптимісти", з якими він був із самого початку. І старі заслуги йому не допомогли. Надто вже тухлими стали його слова і надто явною стала його служба ОП.
 
Але тепер Лещенко перетворився на ворога журналістів та свободи слова. Не знаю, що на нього є у Єрмака і скільки мають платити за подібне моральне падіння, але тепер Сергій Лещенко став еталонним мірилом ницості, продажності та гидоти. Не дарма його стали називати "Тухлий Лещ".
 
А ви подивіться інтерв'ю Шустера. Там лише 8 хвилин. Але ці 8 хвилин довели ОП та міньйонів Зеленського до істерики. Шустер просто назвав усе своїми іменами.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Російські окупанти не планують жити поряд з українцями, вони хочуть жити тут замість нас
Можливу загальну примусову мобілізацію в росії вже називають «могилізацією»
Чого досяг путін за 38 днів війни з Україною: конкретно, по пунтктам
Удар по пологовому будинку та дитячій лікарні в Маріуполі може стати для Путіна початком кінця