[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Саме зараз із Лук'янівського СІЗО відправляють на етап до Росії громадянина Ізраїлю

Саме зараз із Лук'янівського СІЗО відправляють на етап до Росії громадянина Ізраїлю
А ось зараз буде бомба! Якщо у вас є питання про те, чи Україна співпрацює з РФ на державному рівні і чи видає Україна Кремлю опозиціонерів, які виступають проти режиму Путіна, то відповідь - ТАК!
 
Але тепер рівень цинізму та дурості наших чиновників, яких схоже мотивують з РФ, дійшов до нового рівня цинізму та дурості.
 
Зараз Україна видає РФ людину, яка має громадянство Ізраїлю та громадянство Російської Федерації, і яка брала участь в антиурядових мітингах в РФ.
 
Я відчуваю, що це дуже схоже на співпрацю двох дружніх держав.
 
Саме зараз із Лук'янівського СІЗО відправляють на етап до Росії громадянина Ізраїлю та РФ Андрія Тарасова, який у 2016-2017 роках брав участь у мітингах проти війни з Україною та проти путінського режиму. Наша влада відправляє його, незважаючи на те, що він перебуває у процедурі отримання притулку в Україні. Це не тільки абсолютно незаконно, а й суперечить міжнародному праву.

У 2017 році Тарасова схопили російські поліцейські, били, застосовували тортури та змусили підписати протокол про те, що під час мітингів він займався хуліганством. Після цього він виїхав до Литви, звідти до Ізраїлю, а з Ізраїлю приїхав до України. Тут він одружився і мав дозвіл на проживання.
 
Торішнього серпня його затримали в аеропорту, адже він був оголошений у міжнародний розшук за ст.213 КК РФ п.(а), ч.2. та поміщений у Лук'янівське СІЗО. При цьому надісланий із РФ запит містить помилку, адже у ч.2 ст. 13 немає пунктів, а те, що йому інкримінують відповідає ст.213 КК РФ п.(а), ч.1. Але при цьому, за українським законодавством, це не злочин, за який взагалі передбачається вирок.
 
Тоді для полегшення видачі наші патріотичні прокурорські орли додали кваліфікацію з ч.2 ст.213 КК РФ "діяння, вчинене із застосуванням зброї чи предметів, використовуваних як зброю" , і цим скоїли фальсифікацію.
 
Що ж, це досягнення! Адже тепер наша прокуратура співпрацює з державою-агресором та допомагає їй переслідувати інакодумців.
 
Але мені дуже цікаво, як до подібного поставиться посол держави Ізраїль в Україні Michael Brodsky? Цікаво, як прокоментує це Mykola Gnatovsky, який є кандидатом у судді ЄСПЛ України. А подібне явно суперечить рішенням та рекомендаціям Європейського суду з прав людини.
 
Дуже цікаво почути оцінку цієї ситуації від правозахисника Boris Zakharov. І дуже цікаво почути позицію Генпрокурора Венедиктової, під чиїм заступництвом працюють ці прокурорські розбійники. Думка Володимира Зеленського теж цікава. Загалом, це навіть не #зрада, а #ЗРАДА! А етапування в РФ відбувається зараз!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!
Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту
Дурень думкою багатіє, або чому росіяни трепетно ​​чекають на перемогу республіканців