[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Разумков проявив не просто волю, а бажання дотримуватися суті парламентаризму

Разумков проявив не просто волю, а бажання дотримуватися суті парламентаризму

Ого! А ось це несподівано і гідно визнання. Тільки що дізнався, що спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков направив законопроєкт №5599, який в народі називають "Законом про олігархів", на експертизу до Венеціанської комісії.

Фактично Разумков проявив не просто волю, а реальне бажання дотримуватися суті парламентаризму. Адже всі опозиційні фракції у ВР вимагали цього. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова теж вимагала цього. Правозахисники, які мають авторитет у Європі, вимагали того ж самого.

Проти були лише Офіс президента, фракція "Слуг народу" і Сергій Лещенко.

Але Разумков проявив принциповість і професіоналізм, відправивши законопроєкт на експертизу. І це абсолютно логічно. Якщо є сумніви щодо якості цього законопроєкту, то правильним рішенням буде те, що кращі європейські експерти з питань конституційного права дадуть йому свою оцінку.

А ми все приймемо їх позицію, як позицію кращих профільних експертів комісії "За демократію через право" (Венеціанської комісії). Тому що довіра до цієї інституції у Європі на найвищу рівні.  І досвіду у венеціанки значно більше, ніж у всієї фракції "Слуга народу" разом з Колею Тищенко та Арахамією.

Так що чекаємо рішення!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Завданням номер один для України – це створити умови та повернути якнайбільше біженців в Україну
Про те, що Amnesty International готує доповідь було відомо більше 2 тижнів тому. Владу попереджали
Китай зацікавлений не у війні зі США, а у повному контролі над Тайванем
Історія з Корбаном на користь лише кількох людей, а не на користь держави