[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Раб завжди розмовляє мовою господаря!

Раб завжди розмовляє мовою господаря!

Якщо б у Франції цілодобово крутили англійську музику, а у Туреччині арабську, якщо б у Польщі на Новий Рік співали німецькою, а у Китаї японською, цих країн, як і їх народів незабаром просто не існувало б.

В Україні, не зважаючи на квоти і закон про мову, продовжується експансія російськомовної попси.

А нам все ще здавається, що ми йдемо у цивілізований світ, ми впевнені, що ми усе іще нація, а 70% населення дивляться Інтер і канали медведчука, і вважають, що говорити мовою ворога це ще не зрада і не провина. 

Дорогі мої українці, якщо б євреї, яких Мойсей водив по пустелі, співали там єгипетських пісень, вони б і досі залишалися рабами. А українці слухають російське, говорять російською і дивляться здебільшого російське!

Якщо громадяни України не в змозі перейти на мову свого народу, вони залишатимуться рабами того народу, мовою якого вони говорять! На жаль!

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Хода московського патріархату вулицями Києва у 2021 році це те саме, що хода ординців Батия у 1240-му
Всевишньому - браво! У Києві травень!
Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )
Це не наступ на Свободу слова, це відбір у мавпи автомата Калашникова