[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Проблеми України не є лише проблемами українців

Проблеми України не є лише проблемами українців

Глибоко помиляється той, хто вважає, що війна, корупція, тотальна кацапізація і економічна руїна це виключно наше з вами національне надбання. Ні і ще раз ні!

Це ніщо інше, як щоденна цілеспрямована диверсійна робота країни – агресора. Москва купує українських президентів, силовиків, чиновників, активістів та журналістів не лише останні 28 років нашої формальної незалежності, а як мінімум останні 400 років!

Якщо б не задурений Московією Богдан Хмельницький, ми б ніколи не вважали московитів своїми братами.

Якщо б не підкуплений Москвою Юрій Хмельницький, ми б не знали московського православ'я, як такого.

Якщо б не завербований Петром Першим ієзуїт Феофан Прокопович, ми б сьогодні знали країну під назвою Московія, а не Росію, і не росіян, а московитів, народ мокша.

Як колись за великі гроші купувала Москва мир у ординських ханів, так і сьогодні вона купує усіх навколо для досягнення своїх звірячих імперських цілей.

До злуки з Московією Україна-Русь не знала рабства, а після того стала фактично колонією незакононароджених нашадків орди.

Навіть ікона української нації, Тарас Григорович Шевченко, до викупу був рабом німецького пана з Московії, на своїй власній, Богом даній землі.

Москва протягом століть винищувала українців, забираючи їхнє майно, безжально користуючи їхні землі, підкуповуючи українську еліту, насаджуючи свої порядки, планомірно стираючи києво-руський менталітет і насаджуючи свої порядки, менталітет і культуру.

Сьогоднішні проблеми України не є проблемами виключно украінців, це проблеми цілого світу, сконцентровані на одній конкретно взятій території.

Тому самолікування, як і самозахист, це як мертвому припарки. Потрібні зусилля всього цивілізованого світу аби російська чума не знищила усю західну цивілізацію з усіма її свободами.

Це завжди розумів Збігнев Бжезинський, це знає Даля Грибаускайте, це розуміє навіть білорус з українським прізвищем Лукашенко. Не розуміють це тільки на Банковій, де пара помічників тягнуть президента України до Росії, обіцяючи мир, притулок і золоті гори.

Те, що проблеми України не є проблемами самих українців розуміє навіть Трамп, але путінські мільярди йому важливіше якоїсь далекої невідомої України, яку, як сказав держсекретар Помпео, не кожен американець покаже на карті.

Це розуміємо і ми з вами, але на жаль не більшість нашого "насєлєнія", зомбованого російською і проросійською пропагандою.

Московії через її васалів і кумів належать майже усі українські телеканали. За такої гуманітарної політики, що була усі роки незалежності України, скоро народу мокша належатиме усе навколо. Навіть українська земля, яку діти "побєдітєлєй" продадуть за безцінь вже незабаром.

А тим, хто натомість наводить "бетонні" аргументи, мовляв, це не путін справляв потребу у наших під'їздах, не Росія крала на наших дорогах і не Москва розкидували львівське сміття по узбіччях, повідомляю: до того, як шарікови з кацапстану з'явилися в Україні, було чистенько, як в храмі. Про це писали усі європейські мандрівники.

400-річна узаконена кацапізація дала свої жахливі плоди. Справжній українець був і є дбайливим господарем свого майна і своєї землі. Усе найгірше до нас прийшло з північного сходу.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Всевишньому - браво! У Києві травень!
Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )
Це не наступ на Свободу слова, це відбір у мавпи автомата Калашникова
Як Києво-Печерська Лавра опинилася під московськими попами