[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Про конфлікт Зеленького з КСУ

Про конфлікт Зеленького з КСУ

Володимир Зеленський вітаю! Про вас пишуть.

Ні, не Мендель чи Єрмак. Значно краще. Тільки що я прочитав в одному з найпопулярніших європейських експертних конституційних блогів: «Президент Зеленський грає з антикорупцією, протиставляючи її верховенству права».

Так, це про конфлікт Зеленького з КСУ! Яке точне формулювання... І як гарнесенько тут розклали, що дії президента неконстуційні. А це, м'яко кажучи пісудні дії. Мені хочеться процитувати частину статті.

Створення брехливої дилеми.

"Президент Зеленський оскаржив рішення Суду як "довільне та необґрунтоване". 29 жовтня 2020 року він подав до парламенту проєкт закону No 4288 «Про відновлення довіри громадськості до конституційного судочинства», щоб визнати рішення Суду недійсним. Також він закликав парламент припинити повноваження всіх суддів Конституційного Суду. Проблема Зеленького полягає в тому, що сам цей проєкт є неконституційним, оскільки Конституція України не надає ні президенту, ні парламенту повноважень скасовувати рішення Суду або відстороняти суддів від своїх посад. Однак, президент назвав протистояння з Конституційним судом суперечливістю, фактично створивши брехливу дилему між боротьбою з корупцією та верховенством права. Отже, з одного боку, є Конституційний суд, який не користується суспільною підтримкою та довірою. І саме тому рішення 13-r/2020 було витлумачено, як спробу допомогти корумпованим політичним елітам уникнути відповідальності. З іншого боку, президент, який у своїй боротьбі з корупцією перевищує свої повноваження та порушує Конституцію. Це український парадокс: два принципи - ефективна боротьба з корупцією та верховенство права, які повинні йти рука об руку - були представлені як суперечливі та навіть взаємовиключні."

Вітаю, пане Гаранте Конституції! Ви порушили Головний Закон України. Коли плануєте йти у відставку, як і обіцяли? Чи то була суцільна брехня, як і всі інші обіцянки Володимира Зеленького?

А посилання на статтю тут:
https://verfassungsblog.de/false-dilemma/

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Зеленського зможе перемогти тільки новий кандидат, якого готові підтримати українці
Давно Черкащиною не керував такий компетентний і досвідчений керівник як Скічко
Зелена кар'єра або соціальний ліфт від Зеленського
Даю шмигальйон відсотків, що до подібних маніпуляцій ЄС ніколи не опуститься