[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Президент у нас зміниться, а повагу до інституту президента буде відновити непросто

Президент у нас зміниться, а повагу до інституту президента буде відновити непросто

Зараз я піду проти течії. Але я був би не я, якби це не зробив. Ми живемо у суспільстві, яке хоче жити згідно з європейською моделлю. За цивілізованими стандартами моралі та права. Так от, у цивілізованому суспільстві не прийнято у публічній політиці опускатися до рівня аргументів пацанів на районі.

В особистому спілкуванні можете робити будь-що. І на ефірах можете валяти дурня. А от у парламенті не можна робити те, що негативно впливає на імідж держави, підриває інституцію чи дискредитує владу. Це я про фак, який показав Geo Leros Зеленському.

Я не маю і грама поваги до Зеленського, але він президент.

Я розумію, що подібних некомпетентних та брехливих президентів не прийнято обирати в Європі, але це не виправдовує фак.

Наведу приклад. Нещодавно у ПАРЄ виступав Олексій Гончаренко. І він показав прапор України у процесі виступу. За це йому відключили мікрофон за рішенням президента ПАРЄ Хендріка Демса. Мене це обурило. Вважаю, що відключили абсолютно несправедливо. Але при цьому Олексій нічого не показав Демсові, хоча впевнений, що його переповнюють емоції.

І ще один приклад. Я людина вкрай емоційна. Кілька разів у ВР мене ображали. Адресно та жорстко. Але я жодного разу не розпустив руки, хоча мої габарити та навички дозволяли це зробити. І не бився я через те, що вважаю абсолютно неприпустимим політику влаштовувати мордобій у ВР. Емоції розумію, але треба тримати їх під контролем.

Тому мені не подобається те, що сталося у ВР. Тому що президент у нас зміниться, а повагу до інституту президента буде відновити непросто. І політикам не можна опускатися рівня гопників. Владу окремих персонажів чи політсили можна не любити чи скидати, але політику не можна занурюватися у безкультур'я, навіть якщо це багатьом подобається. І не можна зводити це до норми.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Іжевський стрілець застрелився. Так кажуть російські спецслужби. Але віри їм немає
Слова Пугачової про Росію, як країну-ізгоя та ілюзорні цілі стали викликом особисто Путіну
Одним пропагандоном буде менше! Він на це заслужив
День Незалежності для нас є святом єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності