[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Президент діє у класичній парадигмі недоумства та відваги в ім'я особистої корисливості

Президент діє у класичній парадигмі недоумства та відваги в ім'я особистої корисливості

У моєму житті траплялися люди, які говорили одне, а робили інше. Деякі робили це з користі, а деякі діяли так, бо були ідіотами. Адже така модель поведінки є некомфортною і вимагає від людини певних зусиль над собою. Дивлячись на Зеленського, я думаю, що він той рідкісний випадок, коли два в одному.

Наприклад, йому вигідно призначити людей із брудною репутацією. Адже вони будуть йому винні і будуть під контролем, але він чомусь вважає, що це пройде непомітно. Користь і недоумство в одному флаконі.

Спочатку він йде до меморіалу Небесної сотні, а потім, за тиждень, призначає двох суддів, Петра Заруба та Андрія Ключника. При цьому перший відомий тим, що приймав рішення про позбавлення прав водія учасника "Автомайдану" у 2014 році, за Януковича, а другий, тоді ж, взагалі посадив у в'язницю учасника Революції гідності Олександра Костура "за участь у протестах". Це вже викликало обурення, як у професійних колах, так і серед активістів.

Спочатку він публічно обурюється, що конкурс із обрання керівника САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратури) все ще затягується, і одразу після цього підконтрольні йому члени комісії не приходять на засідання та вкотре зривають обрання нового голови. А все тому, що лідер Банкової залишився за бортом конкурсу та Зеленського не влаштовує, що оберуть нового Главу САП, який йому не підпорядковуватиметься. І це вже спровокувало жорстку загальну заяву послів G7.

Він оголошує про боротьбу з олігархами і посміхаючись називає свої закони антиолігархічними, але ці закони не торкаються Коломойського і чомусь його "говорящі голови" живуть в ефірах 1+1. А неолігарху Коломойському готуються віддати із скарбниці України 9 мільярдів гривень та ласі шматки "Укрнафти".

Отаке лицемірство і тупість у нього в усьому. А потім він дивується, що його рейтинг падає та його критикують.

Чи Зеленський вважає, що його дії ніхто не помітить? Загалом, діючи в класичній парадигмі недоумства та відваги в ім'я особистої корисливості, він не тільки йде до свого обнулення, а й системно знищує державу. А останнє небезпечно, бо Україна має дуже обмежений запас міцності. І якщо конструкція впаде, то я маю великі сумніви в тому, що вдасться відродити державу. Жаль, що Зеленський цього не розуміє. Не здатний.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Усі росіяни - злочинці, нація моральних потворів і злочинців. Усіх - до відповідальності!
У Мінкульті пахне корупцією та брехнею: український режисер зняв кліп для російської співачки
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!